Spocony Najman i syrena Schreiber. Tego teledysku nie da się odzobaczyć [Wideo]

Do sieci trafił już teledysk Marianny Schreiber i Marcina Najmana. Po wysłuchaniu piosenki trudno pozbierać myśli.

Duet na koniec roku

Aż chciało by się zapytać: dlaczego to nie jest para prezydencja? Marianna Schreiber i Marcin Najman od lat dostarczają rozrywki internetom. On, jedyny sportowiec na świecie, którzy kończył karierę niemal tak samo często, co przegrywał. Człowiek mem, który niestety już na zawsze wszedł do polskiej popkultury XXI wieku. Ona, żona ministra z rządu PiS, która co chwila zmienia poglądy i cholera wie, co co jej tak na prawdę chodzi. Jedno co Marianna ma niezmiennie, to parcie na szkło.


W każdym razie, żona Łukasza Schreibera już jakiś czas temu zapowiedziała swój utwór w stylu hip-hopolo. Jakby cringe’u było mało, na plan teledysku zaprosiła częstochowskiego wojownika. – Marcin Najman nakręcił teledysk z kobietą – syreną i to jeszcze o partiach politycznych (PiS, PO, .Nowoczesna, PL2050, Lewica, Zieloni, PSL, Konfederacja, Kukiz’15) w szeroko komentowanym kontekście społecznym. Będzie mocny wydźwięk – zapowiadała w mediach społecznościowych.

„Przystanek Sejm”

„Marianna Schreiber w teledysku występuje najpierw jako uczennica, która odnosi się do powiedzenia że „dzieci i ryby głosu nie mają”, a potem jako syrena, która Najman jako rybak, który w nocy nad brzegiem rzeki odnajduje właśnie wspomnianą syrenę. Zabiera ją ze sobą i niesie kolejno pod drzwi, na których widnieją nazwy różnych partii. O czym jest utwór „Przystanek Sejm”? Jak sama nazwa wskazuje o polityce, pełni w nim odczuć dotyczących stanu polskiej polityki, są też w piosence wymienieni najbardziej znani politycy – opisuje „Super Express” tego audiowizualnego potworka.

– Równość dla wszystkich kobiet? Nieprawda – nie dla ministrowej. W Święta podzielą się chlebem Lewak ci to powie, będzie czytał wtedy przecież Słowo Boże Kijem Wisły nie zawrócisz I z pustego nie nalejesz Tam za drzwiami słyszałam twitterowy ksiądz się ze mnie śmieje – oto fragmenty „rapu” Marianny Schreiber. Doprawdy, dawno nie widzieliśmy i nie słyszeliśmy nic równie niestrawnego.

Marcin Najman i Marianna Schreiber…Wesołych świąt mili państwo.

Źródło: Se.pl

Jedna odpowiedź na Spocony Najman i syrena Schreiber. Tego teledysku nie da się odzobaczyć [Wideo]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *