Skiba bezlitośnie wyśmiewa Kaczyńskiego. „Miałby kłopot z rozróżnieniem maślaka od podgrzybka”

Krzysztof Skiba zamieścił w sieci kolejny prześmiewczy wpis. Wszystko przez wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego o zakazie zbierania grzybów.

Kaczyński straszy zakazem grzybobrań

W niedzielę w Chełmie odbył się kolejny piknik PiS. Imprezę uświetnił swoją obecnością sam Jarosław Kaczyński. Prezes PiS skierował do zebranych dramatyczne przemówienie, w którym ostrzegał, że Polacy wkrótce mogą stracić prawo do… grzybobrania.

Kaczyński mówił, że w Unii Europejskiej realizowany jest projekt budowy jednego państwa i koncentracji władzy w Brukseli. Wicepremier straszył, że Polska miałaby „przejść spod jednego buta ze wschodu pod drugi but z zachodu”. Dodał, że największe wpływy w Brukseli mają Niemcy.

Mówiąc o wolności, Kaczyński dał przykład lasów, w sprawach których decyzje chce podejmować UE. Prezes wskazywał, że polskie lasy stanowią ogromny zasób finansowy, pod który można zaciągnąć kredyty i potem je sprywatyzować. – To jest nasza własność. A z własnością wiąże się wolność. To, że możemy sobie spokojnie wejść do lasu, to nie jest tak wszędzie, w wielu krajach lasy są w rękach prywatnych lub we władaniu korporacji. My tę wolność mamy, chodzimy na grzyby do lasu, chodzimy, aby wypocząć. To jest część naszej wolności i nie damy sobie tej wolności odebrać – mówił Kaczyński.

Skiba kpi z Kaczyńskiego

Słowa prezesa PiS w swoim stylu skomentował Krzysztof Skiba, który chętnie i celnie od lat komentuje polityczną rzeczywistość w sieci. – Okazuje się, że nawet grzyby można wciągnąć do polityki. Kaczor straszy, że Unia zakaże zbierania grzybów. A Polacy przecież uwielbiają grzyby. I na tym polega nasza wolność. Na prawie do zbierania grzybów – zaczął swój wpis na Instagramie.

– Mówi to człowiek, który nigdy na grzybach nie był i pewnie miałby kłopot z rozróżnieniem maślaka od podgrzybka. Gdyby tak wysłać Prezesa o świcie na grzyby, to zgubiłby się w lesie przy pierwszym zagajniku. Kaczelnik nawet do kibla chodzi z ochroną, a co dopiero w knieje. Jemu trzeba by zbudować drzwi do lasu, to może znalazłby wyjście – kontynuował.

– Teraz gdy wyborcy pójdą na grzyby, dzięki manipulacjom Starego Grzyba, będą myśleli, że walczą z Niemcami i Unią Europejską – dodał Skiba.

– Jesienią musimy te Partie zbiorowo wysłać na grzyby. Po twarzach Brudzińskich, Błaszczaków, Suskich i Sasinów widać, że lubują się tylko w tych mocno trujących – zwieńczył wpis Krzysztof Skiba.

Źródło: jastrzabpost.pl

2 Odpowiedzi na Skiba bezlitośnie wyśmiewa Kaczyńskiego. „Miałby kłopot z rozróżnieniem maślaka od podgrzybka”

  1. Piotr pisze:

    Co obiecal ryzy Skibie? Czy wcześniej przeszedl obowiązkowy kurs ujadania i opluwanie? Swoją drogą trzeba być skończonym idiota, żeby twierdzić, że Kowalski, obcy człowiek coś lubi, albo nie, coś potrafi, albo nie,. Pana rozumiem, pan powiela te brednie z musu. Codzienna antypisowska wierszówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *