Showbiznes się spodobał, Dagmara Kaźmierska już planuje powrót na salony?! „Zastanawia się, co dobrego może uczynić”

Jak informuje serwis ShowNews.pl, Dagmara Kaźmierska polubiła błysk fleszy i chce wrócić do mediów. „Królowa życia” ma się zastanawiać, jak tego dokonać.

Mroczna przeszłość celebrytki

Dagmara Kaźmierska stała się absolutną (anty)bohaterką ostatnich tygodni w kolorowej prasie i portalach plotkarskich. Wszystko za sprawą publikacji serwisu Goniec.pl, który opublikował zeznania ofiary „Królowej życia”. Mroczna i kryminalna przeszłość celebrytki – promowanej najpierw przez TVN, a później Polsat – wróciła ze zdwojoną siłą i zdominowała inne rozrywkowe tematy.

– Krzyczała, szarpała za włosy, biła z otwartej ręki, po brzuchu, ale tak, by nie zostawić śladów na twarzy.

Jak skończyła, to syknęła, że jak odejdę, to i tak mnie znajdzie i wtedy pokaże mi, że nie jest tak słodziutka i milutka, na jaką wygląda – opowiadała ofiara Kaźmierskiej w serwisie Goniec.pl. Warto przypomnieć, że była prowadząca „klub towarzyski” została oskarżona o dokonanie aż 17 przestępstw, z czego skazano ją za sześć. Na liście znajduje się choćby czerpanie korzyści materialnych z prostytucji czy grożenie pozbawieniem życia czy udział w pobiciu.

Ostatnią medialną przygodą Dagmary Kaźmierskiej był „Taniec z Gwiazdami”. Jej obecność w show Polsatu po finale programu starał się tłumaczyć Edward Miszczak, jednak szybko zirytował się po kolejnych pytaniach dziennikarki. — Dagmara występowała na całym rynku, udzielała wielu wywiadów. Dagmara była jakimś elementem przestrzeni publicznej. (…) Nie będziemy tak rozmawiać, bo trzeba mieć „stop” (…) — denerwował się dyrektor programowy Polsatu.

Jak wrócić na celebrycki szczyt?

Sprawa wygląda teraz tak, że stacje telewizyjne udają, że nigdy nie promowały Kaźmierskiej. Z platform zniknęły programy z jej udziałem. A sama „Królowa życia”? Po wybuchu afery udała się na wakacje do Egiptu. Jak informuje serwis Shownews.pl, nie ma ona jednak zamiaru kończyć celebryckiej przygody. Nic dziwnego – do dobrego łatwo się przyzwyczaić, popularność bywa fajna, a i łatwy pieniądz z tego płynie. Jednak jak wrócić, kiedy ma się tak nabrudzone w papierach?

ShowNews.pl przekonuje, że Dagmara Kaźmierska ma plan. Albo przynajmniej nad nim pracuje. – Na poważnie zastanawia się, co dobrego może uczynić, by choć trochę odkupić swoje winy. Polubiła swoje medialne życie i swoich fanów – zdradza informator ShowNews. Serwis nie wyklucza, że może chodzić o jakąś akcję charytatywną, która pozwoliłaby wrócić Kaźmierskiej do łask mediów. Oj, proste to nie będzie. Na jej miejscu byśmy się raczej rozglądali za jakimiś freak-fightami… To może być odpowiednie miejsce dla tej postaci.

Źródło: ShowNews.pl

 

1 Odpowiedzi na Showbiznes się spodobał, Dagmara Kaźmierska już planuje powrót na salony?! „Zastanawia się, co dobrego może uczynić”

  1. andre pisze:

    Jej miejsce jest w więzieniu. Nie rozumiem ludzi, którzy akceptują jej kryminalną przeszłość, zmuszania kobiet do prostytucji, bicie, gwałty itd, bo w TV „była fajna”….

    Jak by Wasza córka, siostra była ofiarą tej k…, to byście ogłądali nadal z fascynacją swoją Dagmarę w futrach? BTW, nawet w więzieniu, kryta przez swoją mafię, chodziła w futrach….

    Gratuluję oglądaczom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *