Przerażające wystąpienie Kaczyńskiego. Wściekły prezes nawołuje do walki i grozi „anihilacją Polski”. „Nie chcemy podlegać Niemcom”

Jarosław Kaczyński żyje w wielkiej traumie po przegranych wyborach. Czy sfrustrowany prezes PiS wzywa do wojny domowej?

Prawo i Sprawiedliwość połączyło obchody katastrofy smoleńskiej ze Świętem Niepodległości. Jarosław Kaczyński wygłosił przemówienie na placu Piłsudskiego. Prezes wcisnął gaz do dechy i wykręcił hamulce, po czym wypluł z siebie lawinę jadu i nienawiści skierowaną w stronę obozu demokratycznego, który odebrał mu władzę.

Plan anihilacji Polski

Jarosław Kaczyński w swoim wystąpieniu stwierdził, że po przejęciu władzy przez opozycję będzie wdrożony plan „anihilacji Polski”. – Nie chcemy podlegać Niemcom, bo to jest w istocie plan niemiecki zawarty w umowie koalicyjnej niemieckiego rządu i prezentowany wprost jako dążenie do niemieckiej hegemonii przez kanclerza Scholza. Już dzisiaj bez żadnego owijania w bawełnę. Nie możemy się na to zgodzić – mówił.

Potem zrobił to, co wychodzi mu najlepiej, czyli zaczął obrażać i poniżać. – Czeka nas pewnie twarda walka, bo przecież ci, którzy chcą dziś przejąć władzę, którzy właśnie zawarli porozumienie, choć nie ośmielili się tego punktu w tym porozumieniu zawrzeć. Ci ludzie z całą pewnością będą dążyli do realizacji tego planu, bo na czele tej koalicji stoi partia nie polska, a niemiecka. Partia zewnętrzna – powiedział. – Nie możemy być pokoleniem, które skapituluje – dodał.

Prezes puścił się poręczy

Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego skomentowała w rozmowie z Onetem politolożka Anna Materska-Sosnowska, która wyraziła swoje głębokie zaniepokojenie słowami lidera PiS. – To, co mówił prezes Kaczyński, to są słowa niebezpieczne. One nadal podtrzymują podziały, tworzą wroga, nie wychodzą z okopów kampanii – mówi. – To pokazuje, że prezes wierzy w to, co mówi. To jest przerażające i bardzo smutne – dodaje.

– W tym graniu na podziały i zohydzaniu naczelnego politycznego rywala, czy raczej wroga Donalda Tuska prezes Kaczyński będzie niszczył to, co dotąd dla Polaków było powodem do dumy. Tusk po objęciu urzędu premiera będzie osiągał obiektywne sukcesy w Brukseli, korzystne dla Polski. A prezes Kaczyński będzie to w Polsce przedstawiał jako jakieś „oswajanie” Tuska przez Unię pacyfikowanie go, robienie z niego unijnej marionetkitłumaczy.

W ocenie politolożki, „Kaczyński jest odklejony od rzeczywistości”. Brzmi tak, jakby wzywał do wojny domowej i wyjścia poza struktury cywilizacji Zachodu. Z historii wiemy, że to się zawsze bardzo źle kończyło, jednak prezes PiS najwyraźniej się z tej historii nie uczy – konkluduje.

Źródło: Onet.pl 

Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

29 Odpowiedzi na Przerażające wystąpienie Kaczyńskiego. Wściekły prezes nawołuje do walki i grozi „anihilacją Polski”. „Nie chcemy podlegać Niemcom”

 1. Leszek pisze:

  Jak długo my Polacy którzy poszli do wyborów by ten pan Kaczyński wraz z swoją Świtą zaprzestał rządzić Polską pozwolimy by pan Kaczyński dalej wmawiał nam problemy które dotyczą jego umysłu nam

 2. Piotr pisze:

  Od żołnierzy medialnych ryżego nie wymagam zbyt wiele, oni wykonują postawione im p[rzez wodza zadanie, ale od Polaków już tak. Trzeba być bardzo zaślepionym, aby nie dostrzegać budowy IV Rzeszy, tym razem „środkami pokojowymi”, przy pomocy „prraworządności9”, przekupstwa, różnych trybunałów, pseudosędziów itd. Dla Niemców jesteście teraz potrzebni, jak wykonacie swoje zadanie, dostaniecie kopa w tyłek i będziecie służyć potomkom Josepha, Hermanna i innych zbrodniarzy. Tak na marginesie, kto z tych wielbicieli niemieckiego porządku dostał od Niemców jakiejkolwiek odszkodowanie za zbrodnie, gwałty, za rabunek, za naszą krwawicę?

 3. Wiesiek pisze:

  Panie prezesie Kaczyński Ja wiem dlaczego dałeś wolność Kościołowi księża tak jak ten proboszcz z Stalowej Woli rozwadowie mieszka z kobietą ma 2 dzieci syna i Curke i zatruwali mieszkania chciały zabierać czyjeś własność bo jest księdzem proboszczem w rozwadowie pierwsze z cmentarzem a teraz z nami Rzadam rzeby ten ksiądz został ukarany bo mieszkaniu 4 są małe dzieci przez niego cierpią

 4. MarekM pisze:

  Mam 59lat. Jestem Polakiem, mieszkam w Polsce, Polska to moja ojczyzna i nie życzę sobie, żeby reszta Europy i świata w naszym imieniu wysłuchiwała napastliwych tekstów chorego psychicznie starca, który w swej schizofrenii uważa się za jedynego „prawego” reprezentanta narodu. Proszę wszystkie „normalne” media: nie piszcie o nim i nie pokazujcie, wyłączcie mu mikrofony – niech zniknie z życia publicznego. A wojsko i policja (do których mam duży szacunek) niech też się opamiętają, bo nie służą partii i jej prezesowi, ale całemu narodowi.

 5. Ryszard pisze:

  Ta rodzina kaczyskich to trutnie naslani z rosji.W genach majo podlosc,do narodu Polskego.Caly ich zyciorys to wielki falsz stworzony pod dyktado rosji(spioch)

 6. Mirosław pisze:

  Starzec , hipokryta bez honoru ale z ambicjami które już go przerastają , po trupach chce osiągnąć jakiś wyimaginowany cel . Czas odejść !

 7. Ewa pisze:

  Trzeba zwołać konsylium niezależnych psychiatrów. Trzeba go umieścić w psychiatryku to nie żarty. A teraz bardzo brzydko. Odcięcie dupy od stołka to bolesna operacja. Żeby cię szlak trafił. To mój Kraj to moja Ojczyzna. Idź na emeryturę i nie mieszaj więcej w tym Narodzie. Damy sobie radę bez ciebie.😠😠😠

 8. Zosia pisze:

  JAREK mówi prawdę, tylko Ciemnogród nic nie rozumie, cóż tępym narodem łatwiej będzie rządzić, te same obelgi będą pisać o Donaldzie jak się z biegiem czasu mocno rozczarują .

 9. Piotr pisze:

  Miłość medialnych psycholi ryżego rozlewa się po crodwd media, stymulowana przez bojówkarzy medialnych ryżego.

 10. .,. pisze:

  Szanowny Jarku!!! Już sam nie wiesz gdzie że swoją szpetna fizjonomią wpaść i w który kat jeszcze narobić. Wiem że pelne koryto i władza smakują ale twój Ojciec miał rację. Nie dorośliście z bratem do sprawowania wladzy. Tacy jak „wy czerwona szlachta” zawsze mieliście gdzieś Polskę i Polaków. Służba Polsce to jakieś perpetum mobile wg. Was. Może już czas wykrzesać resztki honoru i odejść. Ale co „ty” wiesz o honorze???

 11. ciekawski pisze:

  nie chcemy pisiorów nie chcemy i już
  bo nudna ich hucpa bezczelna
  więc niech do Gorłowki skąd przybył ich WuC
  spisala pisowska menelia

 12. Piotr pisze:

  Cóż, Kaczyński nie odkrył Ameryki. Tego właśnie chce ryży vi jego zgraja, także medialna.

 13. Ryszard pisze:

  To już chrzanie nie opętanej i ciężko chorej kukułki.Ludzie opamiętajcie się dopóki czas

 14. Zdzisław pisze:

  Ten człowiek samotny ziejący jadem powinien już odejść z polityki i korzystać z emerytury

 15. Henryk pisze:

  Anonim co ty chcesz od Tuska. Tusk podzielil pieniadze na dwa konta, a twuj klamca kazdemu po prostu UKRADL 15%. Mozesz to sprawdzic w ZUSe. Klamiesz tak jak Morawiecki vel Bambik.Najpierw sprawdz w internecie znajdziesz wszystko.

 16. Dariusz pisze:

  Stary obleśny cap, do us…nej śmierci będzie jątrzył i obrażał wszystkich którzy ośmielą się mieć inne zdanie niż on. Człowiek zupełnie odklejony od rzeczywistości.

 17. Zdzislaw Solecki pisze:

  Kochani POLACY , 💓 drodzy Rodacy, tego nie wolno przepuścić i to w Dniu Odzyskaniu niepodległości po 123 latach. DONALDZIE TUSK tego nie można od tak puścić mimo woli… proszę jako Polak Panie Premierze DONALDZIE TUSK , to należy napiętnować. POLAK mieszkający w tej chwili w Anglii. Już się pakuję i wracam za miesiąc do mej ojczyzny, wiedząc że JK został ukarany za te mowę nienawiści…czym On nas straszy w Dniu Odzyskania niepodległości ??? Premierze DONALDZIE TUSK , On JK musi zapłacić za te słowa 👍👍👍🙏🙏🙏

 18. Adam pisze:

  Czy w Polsce nie ma już doświadczonych psychiatrów? Przecież TENA cały prezio PISu jest chory z nienawiści. Zdjagnozujcie go i zacznijcie leczyć zanim zrobi więcej krzywd Polsce.

 19. Anonim pisze:

  Jak możecie jest wolność słowa w tym kraju i demokracja a wy chcecie ja zniszczyc na czele złodzieja OFE Tuska jak tak można

 20. Roman pisze:

  Do anihilacji to JK . Nigdy nie walczył o Polskę. W roku 1980 jak strajkowalismy to ich nie było widać. Kaczyńscy L i J to dzieci czerwonej burżuazji.

 21. Grażyna pisze:

  Wystąpienie Kaczyńskiego jest, jak zawsze, pełne nienawiści. Nowa władza powinna podać jego oraz wszystkich, którzy obrażają Donalda Tuska do sądu, aby zrobić porządek z sianiem nienawiści w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *