Piłkarz obraził Aleksandrę Popławską, bo… namawiała na wybory. „Dlaczego pan Dariusz nazywa mnie k***ą?”

Aleksandra Popławska padła ofiarą internetowego hejtera. Aktorka została zwyzywana, bo namawiała na udział w wyborach.

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Jak zwykle jednym z tematów, które są na świeczniku jest frekwencja wyborcza. Doprawdy, trudno zrozumieć, że przy urnach wyborczych od lat stawia się nieco ponad połowa uprawnionych do głosowania.

Niemal tradycją stało się też namawiania Polek i Polaków do wzięcia udziału w wyborach przez aktorów, muzyków i artystów. O udział w wyborach zaapelowała niedawno aktorka Aleksandra Popławska w mediach społecznościowych. Tyle wystarczyło, by mocno oberwała po głowie m.in. od piłkarza A-klasy, który ją zwyzywał.

Ale Popławska nagłośniła sprawę. „Cześć, pan Dariusz Gołuński z klubu KSWS Victoria Kaliska pod moim dzisiejszym postem, który dotyczy frekwencji w wyborach (…), napisał „Ty k***o, właśnie idź spać’ i mam pytanie: (…) Dlaczego Pan Dariusz nazywa mnie k***ą? Dlaczego mnie obraża?” – zapytała Popławska.

„Płacę podatki, uczciwie i ciężko pracuję w zawodzie od 20 lat. Jestem mamą, żoną i obywatelką tego kraju, która namawia do udziału w wyborach, nie podając konkretnej partii politycznej i nie obrażając przy tym nikogo. Oczekuję od pana przeprosin, oficjalnych tak, jak miał pan odwagę oficjalnie mnie obrazić. Proszę tym samym nie obrażać pana Dariusza, skończmy z zasadą, że Polak obraża Polaka. Głosujmy na ludzi, którzy nie są pozbawieni kultury osobistej” – dodała Popławska.

Na przeprosiny piłkarza nie trzeba było długo czekać. Klub, w którym występuje sportowiec zareagował błyskawicznie. „Klub KSWS Victoria Kaliska potępia zachowanie Dariusza Gołuńskiego, który w mediach społecznościowych publicznie obraził artystkę Aleksandrę Popławską. Stanowczo sprzeciwiamy się jakimkolwiek przejawom agresji i przemocy. Klub podejmie działania, aby nigdy więcej nie doszło do podobnych zachowań” – napisano w oświadczniu.

Następnie głos zabrał sam zainteresowany.

– Chcę przeprosić panią Aleksandrę Popławską za mój obraźliwy komentarz, który zamieściłem pod postem dotyczącym zbliżających się wyborów. Zachowałem się nieprzyzwoicie – wręcz chamsko. Przyznaję się do błędu. Taki komentarz nie powinien mieć miejsca. Sam również nie chciałbym, aby obce osoby w taki sposób się do mnie odnosiły. Jeszcze raz panią bardzo przepraszam – oznajmił piłkarz.

Oby to była nauczka i przestroga dla kolejnych odważniaków, którzy myślą, że w sieci są bezkarni.

Źródło: Plotek.pl

2 Odpowiedzi na Piłkarz obraził Aleksandrę Popławską, bo… namawiała na wybory. „Dlaczego pan Dariusz nazywa mnie k***ą?”

  1. Piotr pisze:

    Nie ma zgody na obrażanie kobiet przez kogokolwiek. Niestety psychol ryży i bydło, które go otacza, także to medialne robi to na okrągło, tylko dlatego, że nie sympatyzują z ryżym i woleliby pewnie, żeby koń rządził Polską, byle nie osobnik niespełna rozumu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *