Pawłowicz poinformowała, że nie weźmie udziału w finale WOŚP. Internet zapłonął

Posłanka Pawłowicz w swoich mediach społecznościowych poinformowała, że nie weźmie udziału w tegorocznym finale WOŚP. Wybuchła burza w komentarzach.

Burza na X

Sędzina Trybunału Konstytucyjnego od lat jest przeciwniczką Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy. Posłanka od lat nie wspiera inicjatywy Jerzego Owsiaka. Tradycją stał się fakt, iż Krystyna Pawłowicz co roku ostro krytykuje działania fundacji.

W tym roku na swoim profilu na platformie X Pawłowicz opublikowała wpis, w którym oznajmia, że nie wesprze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zamian za to swoje wsparcie kieruje w stronę Caritasu.

W niedzielę wesprę CARITAS. Ośmieszających moją wiarą i drwiących z niej nie wesprę – napisała na X.

Krótko po publikacji pod postem Pawłowicz runęła lawina komentarzy. Jeden z użytkowników napisał:

– My wesprzemy, na pani pensje to pracują wszyscy Polacy

Posłanka postanowiła nie zostawiać tego bez podpowiedzi.

– Sama na siebie ciężko pracuję od 50 lat, synku… Na ciebie też

Sędzina zdecydowała się kolejne odpowiedzi w stronę internautów. Pod postem jeden z użytkowników napisał, że nikogo nie obchodzi to, że Krystyna Pawłowicz nie będzie wspierać Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W odpowiedzi posłanka napisała:

– No widać, że ciebie, skoroś tu przyszedł…

Zdjęcia polityków?!

Gdy pod wpisem sędziny pojawił się komentarz sugerujący, że ta powinna zjeść sałatkę, Pawłowicz posuwa się o krok dalej. Kobieta w odpowiedzi na przytyk internauty wrzuca zdjęcia polityków „przyłapanych” w trakcie jedzenia. Na zdjęciach widzimy min. Donalda Tuska nad talerzem klusek śląskich.

Pod postem na X pojawiło się również kilka pozytywnych komentarzy. Zwolennicy Pawłowicz pochwalają inicjatywę bojkotowania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Podobnie jak pani profesor nie wspiera sekty Owsiaka

– Ja również wpłacę na Caritas. Złodziejowi na pewno nie dam

– Bardzo dobra decyzja pani profesor, pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie dla Polski

Krystyna Pawłowicz jest postacią, która słynie ze swojej aktywności internetowej. Posłanka komentuje bieżące wydarzenia. Głównie ze sceny politycznej. Nie zawsze jednak są one zrozumiałe dla odbiorców

Źródło: X

Avatar photo
Malwina Kawenczyńska

Moja droga do świata mediów czytanych rozpoczęła się od fascynacji ludzkimi historiami i ich wpływem na społeczeństwo. Mimo wieloletniego doświadczenia w świecie HR, zawsze byłam związana ze słowem pisanym. Od tworzenia własnych artykułów, kierowanych do wielu branży zawodowych, poprzez relacje eventowe, aż do artykułów związanych z lifestylem oraz biznesem. Od wielu lat jestem zafascynowana wpływem trendów, kultury, zdrowego stylu życia oraz polityki na nasze codzienne doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *