Nie macie planów na wakacje? Oto oferta z akademii Rydzyka. Aby wziąć udział, trzeba spełnić TEN warunek

Nie macie pomysłu na wakacje? Z pomocą przychodzi Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, czyli uczelnia Tadeusza Rydzyka. Jednak aby wziąć udział w letnich warsztatach, należy pokazać specjalne zaświadczenie.

Akademia Rydzyka i pomysł na wakacje

Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, czyli niepubliczna uczelnia należąca do fundacji Lux Veritatis o. Tadeusza Rydzyka, przychodzi z wakacyjną ofertą. W dniach w dniach 23-27 sierpnia uczelnia organizuje letnie warsztaty pt. „Nowe widnokręgi – Życie to…COŚ WIĘCEJ!”.

Podczas naszych warsztatów gwarantujemy spotkanie z ciekawymi ludźmi, interesujące zajęcia, dobrą rozrywkę oraz czas na modlitwę i refleksję – zachęca uczelnia Rydzyka. Jakie atrakcje oferują organizatorzy? W ogłoszeniu mowa jest m.in. o „warsztatach muzycznych prowadzonych przez zespół muzyki sakralnej LUMEN” oraz o możliwości skorzystania „z szerokiej oferty zajęć praktycznych z obsługi sprzętu medialnego, autoprezentacji, podstaw dyplomacji, informatyki czy obsługi lotnictwa bezzałogowego”.

Będzie można poznać sposoby przygotowywania materiałów prasowych oraz pracy z zakresu montażu audio czy wideo. Dla wszystkich nie zabraknie warsztatów tanecznych czy aktorskich – reklamują organizatorzy. W planach jest też „odsłonienie tajników prawa i medycyny” oraz zajęcia terenowe prowadzone przez Wojska Obrony Terytorialnej.

Zachęceni? Dobra wiadomość jest taka, że udział w imprezie nie kosztuje wiele. Organizatorzy zapewniają bezpłatny nocleg, należy za to wpłacić 300 zł za wyżywienie. Jest jednak inny warunek udziału. Należy dostarczyć dokument, bez którego można zapomnieć o doskonałej zabawie.

Uczestnicy, którzy po raz pierwszy będą na naszych warsztatach proszeni są o przywiezienie ze sobą na warsztaty opinii od ks. proboszcza/katechety/osoby duchownej – podkreślają organizatorzy. Plus jest taki, że jak już raz zdobędziemy wymagane zaświadczenie, to nie trzeba go będzie pokazywać przy następnych edycjach. Bo przecież na jednej nie poprzestaniemy, prawda?

Był też Sylwester

W lato jest oferta wakacyjna, a na koniec zeszłego roku media Rydzyka organizowały Sylwestra.

– Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc – mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy – tak promowano kończącą rok imprezę.

Źródło: WSKSIM

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *