Nie macie planów na sylwestra? Oto propozycja od Radia Maryja!

Jesteś nastolatkiem i nie masz planów na sylwestra? Zapraszamy na „imprezę” organizowaną przez Radio Maryja.

Sylwek z Rydzykiem

Tak, Radio Maryja organizuje swojego sylwka. Wydarzenie odbędzie się pod szyldem „Życie to coś więcej”.

– Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne.

Krótko mówiąc – mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy czytamy we wpisie, którym radio promuje imprezę sylwestrową.

Jaki jest program? – Czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa. Kto był z nami w ubiegłym roku, ten wie!  – dodano w tekście, którym promowane jest wydarzenie.

Warto dodać, że oferta rozgłośni o. Rydzyka jest skierowana do młodzieży w wieku 13-19 lat.

Ile kosztuje cały sylwestrowy pakiet? Za trzy dni zakwaterowania w hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu z posiłkami trzeba zapłacić 150 zł. Musimy przyznać, że to bardzo tanio. Zwłaszcza w kontekście szalejącej inflacji.

Radio Maryja zachęca też wszystkich dziadków, by polecali sylwestrową ofertę swoim dzieciom i wnukom. – Zachęcamy do polecenia naszego spotkania waszym dzieciom i wnukom. To może być dla nich dobry, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników – czytamy dalej w cytowanym już wpisie.

Jak widać, ojciec Dyrektor nie zmarnuje żadnej okazji, żeby zarobić. Oprócz milionów, które do niego płyną od państwa, potrafi także zbierać miliony z rynku. jednak dopiero okaże się, czy oferta spotka się z wystarczającym zainteresowaniem, jednak znając fanatyzm jego wyznawców przewidujemy spore zainteresowanie.

To naprawdę kusząca oferta. Dajcie nam znać w komentarzach, czy się wybieracie. Zapewne trzeba będzie zabrać swojego szampana, bo raczej nie należy liczyć na alkohol. Pytanie, czy jest szansa na pozwolenie na jego otwarcie, zwłaszcza że przyszły rok może być ostatnim, tak łaskawym dla ojca dyrektora.

Źródło: Radio Maryja

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *