„Nauczycielka idzie z dzieckiem i go masturbuje”. Barbara Nowak totalnie odleciała, OTO najbardziej kuriozalny wywiad roku

Barbara Nowak udzielił wywiadu serwisowi „Wirtualna Polska”. Po opowieściach małopolskiej kurator oświaty trudno dojść do siebie.

Barbara Nowak to jedna z bardziej kontrowersyjnych osób kojarzonych z obozem ustępującej władzy PiS. Wygląda na to, że jej kariera może mocno wyhamować, jeśli nawet nie skończyć, gdy władzę w Polsce przejmie koalicja KO, Trzeciej Drogi i Lewicy. Według nieoficjalnych doniesień resort kultury przypadnie właśnie Lewicy, więc kura`torzy oświaty powołani przez PiS raczej nie mogą liczyć na dalszą pracę.

Szczerze? Już chłodzimy szampany, żeby otworzyć je wraz z odejściem tej persony z funkcji kuratora.

Barbara Nowak wielokrotnie szokowała swoimi wypowiedziami i opiniami, jednak wywiad, który pojawił się w poniedziałek w serwisie „Wirtualna Polska” przebija wszystko. To się nazywa jazda bez trzymanki, to się nazywa odpięcie wrotek. Usiądźcie głęboko w fotelach i zapnijcie pasy.

Nowak przekonuje, że są kraje, w których dzieci w placówkach oświaty uczy się masturbacji. – WHO wskazuje na cele, mamy bardzo szybko zainteresować młodego człowieka swoim ciałem, przyjemnością ze sztucznie rozbudzanej seksualności. Te środowiska twierdzą, że najłatwiej rozładować emocję małego dziecka poprzez masturbację. W szwedzkich przedszkolach są specjalne pokoje, do których nauczycielka idzie z dzieckiem i go masturbuje. On potem wie, że też sam może się masturbować powiedziała Nowak. – Polka pracująca w przedszkolu w Szwecji mi o tym opowiadała, była przerażona – dodała kurator.

Nowak wyjaśniła też, dlaczego portret Jana Pawła II widnieje przed wejściem do krakowskiego kuratorium. – To jest oczywiste. Ma to związek z wielkim atakiem na największego z Polaków. W ramach zaznaczenia, że to osoba, która stanowi o polskości, poprosiłam wszystkie szkoły, by wywiesiły portrety i w ten sposób wskazały Jana Pawła II jako postać wyjątkową, z której bogactwa czerpiemy – wyjaśniła.

Nowak powiedziała też, że nie jest homofobką, bo „szanuje każdego człowieka”. Kolejna ciekawostka? Wg niej, w niemieckiej szkole dzieci otrzymują do rozwiązywania zadania sporządzenia kosztorysu funkcjonowania domu publicznego z uwzględnieniem różnych preferencji seksualnych klientów. Skąd Nowak o tym wie? Bo ma siostrzenicę i siostrzeńca wychowanych w niemieckich szkołach i „wie od nich jak to wygląda”. Poza tym, pisał o takich przypadkach ks. Oko.

Kuratorka przedstawiła w wywiadzie także m.in. swój dobrze znany pogląd na temat aborcji i ponownie nazwała Joannę z Krakowa morderczynią. Nowak nie zmieniła też zdania na temat „zachodniego lewactwa”, w tym uczestników parad równości. „Dla mnie zdrajca ojczyzny jest zaprzańcem. Mam go pogłaskać i powiedzieć, że dobrze, że zdradza ojczyznę?”. Dopytywana, czy mamy w Polsce zdrajców ojczyzny, oceniła, że „całą masę”. Nie chciała jednak nikogo wymieniać z nazwiska.

Czy jest na sali lekarz?

Źródło: Wp.pl

10 Odpowiedzi na „Nauczycielka idzie z dzieckiem i go masturbuje”. Barbara Nowak totalnie odleciała, OTO najbardziej kuriozalny wywiad roku

 1. Kto pisze:

  Chore są takie artykuły próbujące ukryć syfilis Europy! Na różnych forach już nie tylko o dzieciach ( i niemowlakach!) można przeczytać, ale i o zwykłych zwierzętach, że przekonuje się ich wlascicieli do „robienia im dobrze”. Cześć frajerów już się skarży, że polepszenie „madczynych relacji” z pupilem nie wyszło…

 2. jan pisze:

  Barbara Nowak twierdzi, ze w Szwecji w przedszkolach nauczycielki masturbują dzieci
  Kto 30 lat temu uwierzyłby, że homoseksualizm okaże się „normalną orientacją seksualną”? I kto uwierzyłby, że homoseksualiści będą brać śluby i adoptować dzieci? A dopiero 3 lata temu WHO „udowodniła” przez tajne głosowanie, że transpłciowość nie jest chorobą. Dziś jesteśmy na drodze do uznania pedofilii za orientacje seksualną. Standardy edukacji seksualnej wg WHO postulują nauczanie 4-latki czerpania radości z masturbacji. Więc to, o czym mówi Nowak nie powinno dziwić ludzi mądrych, choć będzie oburzać tęczowych zboków i pożytecznych idiotów.

 3. MadAs pisze:

  Jak jeszcze w latach 90-tych śpiewał Mariusz Szczerski z zespołu Honor w piosence pt. „Dzwon”, widząc zwiastuny dekadencji i poniekąd też proroczo na czasy obecne:

  „Wiesz kto ochrania taki rzeczy stan,
  Gdzie ZBOCZEŃ OBŁĘD miarą jest modnego bytu,
  Gdzie sprawiedliwość ma rabina twarz,
  A prawo tworzy Syjon, który nie zna ludzkich praw!”

  Dla chcących posłuchać polecam kliknąć w link, tyle że podkład graficzny dano BEZNADZIEJNY i chyba z czyjejś głupoty albo dla ośmieszenia:

  https://m.youtube.com/watch?v=1URtfdjx0uk

 4. Marianna pisze:

  To o czym jest ten artykuł? Bo o pokojach do masturbacji dla dzieci już wiemy że istnieją w krajach postępowej Europy. Na czym polega to kuriozum, że w ogóle o tym mówi czy że zachęca? Choćby nie wiem jakie bajki opowiadała o tym to kuriozum jest że te pokoje w ogóle istnieją. Pan autor miał jakiś merytoryczny cel w tym artykule czy tak tylko chciał sobie porzucać na kogoś?

 5. Johnny pisze:

  Pytanie brzmi, czy mówi nieprawdę o tych pokojach. Po co oceniać panią Kurator, ma swoje przekonania. Czy inny kurator mający lewicowe przekonania będzie lepszy?

 6. Piotr pisze:

  Czy ona jest normalna? Teraz ludzie przekonują się kto był u władzy w pisie, może ona robiła to jarkowi, żenada

 7. prawy i sprawiedliwy pisze:

  Prośba do Boga w którego tak głęboko wierzy.Pierdolnij gromem w ten zakuty łeb!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *