Nagle przerwał kazanie i zwrócił się do parafianki. Szok! „Wygląda pani jak podstarzała…”

Kontrowersyjny ks. Michał Woźnicki znów wywołał skandal. Tym razem dostało się parafiance ze względu na okulary, w których się pojawiła na mszy.

Michał Woźnicki wciąż nadaje

Michał Woźnicki to były salezjanin – ze zgromadzenia został wydalony w sierpniu 2018 roku. Jako suspendowany kapłan ma zakaz sprawowania sakramentów, w tym odprawiania mszy świętej.

Woźnicki jednak ignoruje zakazy i regularnie msze odprawia, a do sieci często trafiają nagrania jego oburzających homilii. Co ciekawe, wciąż nie brakuje chętnych, by oglądać jego bulwersujące występy.

Suspendowany ksiądz dał już niejeden „popis” – a to obraził dziennikarza „Gazety Wyborczej”, a to nazwał Benedykta XVI „tchórzliwym Niemcem”, a to obraził wiernych, którzy nie wiedzieć czemu, wciąż pojawiają się na odprawianych przez niego mszach. Kilka tygodni temu Woźnicki rozprawił się nawet z kardynałem Stanisławem Dziwiszem, którego nazwał „głupim i leniwym karierowiczem”.

Niespełna dwa tygodnie temu o Woźnickim zrobiło się głośno ze względy na słowa, które wypowiedział o mieszkankach Poznania. – Poznanianki to się tak ubierają, że nie idzie na to patrzeć – stwierdził ks. Woźnicki tłumaczył, że widział tylko „dwie niewiasty w spódniczce, a reszta to jak te klacze”. – Jak z tyłu patrzysz, to jakbyś w stadninie koni był. Na ulice jak wyjdą, to męskie oko jak na to patrzy, to jakbyś chwasta na ulicy zobaczył to więcej ucieszy niż takie widoki. To jest po prostu przerażające – mówił w swoim stylu duchowny.

Znowu obraża parafiankę

Tym razem ofiarą Woźnickiego padła pani Dorota, która z niewiadomych względów wciąż uczęszcza na występy księdza, choć już kilka razy ją obrażał. Woźnicki wcześniej wprost nazywał ją „wiedźmą” czy „kłamczuchą”. Teraz były Salezjanin postanowił upokorzyć parafiankę w trakcie bezpośredniego spotkania.

– Pani ma jakieś konotacje z Hollywood? – zapytał. Gdy kobieta cicho zaprzeczyła, ksiądz rozpoczął swój żenujący show. – A wygląda pani jak podstarzała gwiazda Hollywood. W takich okularach nie godzi się przychodzić na modlitwę pod kościół. Nie godzi się! Nieładnie!(…) Proszę popatrzeć przez te okulary na siebie w lustrze, jak pani wygląda – zbeształ kobietę ksiądz.

Źródło: o2.pl

3 Odpowiedzi na Nagle przerwał kazanie i zwrócił się do parafianki. Szok! „Wygląda pani jak podstarzała…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *