Lewandowski zapytany wprost o tańce żony. Takiej odpowiedzi chyba nikt się nie spodziewał. „Też w tym brałem udział”

Robert Lewandowski był gościem Moniki Olejnik. Kapitan reprezentacji usłyszał pytanie o taneczne hobby swojej żony, które stało się gorąco dyskutowanym tematem. Odpowiedź piłkarza zaskoczyła.

Wkrótce EURO

Reprezentacja Polski przygotowuje się do EURO 2024. W piątek 7 czerwca kadra prowadzona przez Michała Probierza rozegra mecz towarzyski z Ukrainą. W niedzielę 16 czerwca Robert Lewandowski i spółka rozpoczną turniej meczem z Holandią.

W fazie grupowej Polacy zmierzą się też z Austrią i Francją.

Czuję pozytywną moc. W zespole widać chemię i pozytywną atmosferę. Treningi wyglądają bardzo dobrze i podchodzę do Euro z wielkim optymizmem. Nie odczuwamy strachu przed rywalami – zapewniał Lewandowski w rozmowie z Moniką Olejnik w programie „Monika Olejnik. Otwarcie”.

Lewandowski o tańcach żony

Dziennikarka nie omieszkała poruszyć tematu, który rozpala ostatnio Polskę. Chodzi o… taneczną pasję Anny Lewandowskiej. Żona piłkarza regularnie publikuje w mediach społecznościowych materiały, na których widać, jak ćwiczy bachatę w towarzystwie przystojnych trenerów. Gorące fotki i filmiki są dwuznacznie interpretowane przez internautów. W sieci zaczęły pojawiać się memy, sugerujące, że bachata zapoczątkowała kryzys w małżeństwie Lewandowskich.

Kapitan kadry stwierdził, że nie ma problemu z tanecznym hobby swojej żony.

Ja sam zacząłem tańczyć, ja lubię tańczyć, nie mam problemu z tańcem. Od wielu lat na parkiecie potrafiłem tańczyć. Nawet jak Ania zaczęła tańczyć, to też razem z Anią tańczyłem – powiedział Monice Olejnik. Potem poruszył kwestie… różnic kulturowych.

– Kultura Hiszpanów jest inna. Oczywiście, jak mieszka się w Polsce, jak nie ma się wiedzy i takiego obycia, to trochę się tak patrzy zero-jedynkowo. Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spięci – analizował Lewandowski. – Ale gdzieś ten taniec też ćwiczyłem, też brałem w tym udział. Ten taniec, zarówno dla mnie, jak i dla Ani, był kolejnym krokiem w relacji, by odnaleźć coś, co wpłynie na nas jeszcze bardziej pozytywnie – dodał napastnik.

Lewandowski był też gościem „Kropki nad i”. Na koniec programu Monika Olejnik podarowała Lewandowskiemu czekoladę, co bardzo rozbawiło piłkarza.

Wiem, że Ania ci nie pozwala jeść słodyczy, ale ja mam dla ciebie czekoladkę — stwierdziła dziennikarka. Uśmiechnięty od ucha do ucha Robert Lewandowski przyjął upominek, mówiąc, że „jeśli czarna czekolada, to chętnie”.

Źródło: TVN24

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *