Lewandowski się wkurzył, gdy się o tym dowiedział. „Zachodzi w głowę, dlaczego coś takiego się pojawiło w mediach”

Sprawa opuszczenia treningu przed meczem z Francją przez Roberta Lewandowskiego rozgrzała sieć. Jak było naprawdę?

Mecz z Francją znów na tapecie

Spotkanie 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze jest jednym z niewielu względnie pozytywnych wspomnień Polaków z piłkarskiej imprezy czterolecia. Biało – Czerwoni co prawda przegrali z ekipą „Trójkolorowych”, ale po raz pierwszy na mundialu udowodnili, że potrafią więcej, niż tylko bronić dostępu do własnej bramki. Narodowej stypy więc nie było, a porażka 3:1 z późniejszymi finalistami turnieju (honorowego gola strzelił Robert Lewandowski) została przyjęta przez kibiców ze zrozumieniem.

W czwartek temat meczu powrócił. – Zamurowało mnie, gdy dowiedziałem się, że przed meczem z Francją na mundialu Robert Lewandowski zszedł z treningu wcześniej, bo nie był zadowolony z poziomu zajęć – napisał w swoim tekście Mateusz Skwierawski z WP Sportowe Fakty.

– Nawet jeżeli trening naprawdę nie był jakościowo na wysokim poziomie (tak było według relacji świadków), to jednak zachowanie gracza Barcelony świadczy, że pewne proporcje zostały zaburzone. A Santos pokazał ostatnio na mundialu w Katarze, że nie ma dla niego świętych krów, przecież posadził na ławce Cristiano Ronaldo – podkreślił dziennikarz.

Sprawa Lewandowskiego jak głuchy telefon

Te słowa rozpaliły sieć, a na głowę kapitana reprezentacji posypały się gromy. Wygląda jednak na to, że sprawa została rozdmuchana. „Przegląd Sportowy” zapytał u źródła i opisał kulisy rzekomego zejścia „Lewego” z treningu.

Ciąg dalszy na następnej stronie »

1 Odpowiedzi na Lewandowski się wkurzył, gdy się o tym dowiedział. „Zachodzi w głowę, dlaczego coś takiego się pojawiło w mediach”

  1. qwert pisze:

    oj przestańcie już wybielać tego drewniaka, jedynie co mu się jeszcze chce to grać ale za grube miliony w Barsie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *