Kuba Wojewódzki też był na Marszu Miliona Serc. Wzruszające zdjęcie. „Szacunek dla dziadka”

Kuba Wojewódzki wziął udział w Marszu Miliona Serc. Dziennikarz wrzucił do sieci zdjęcie z 90-letnim uczestnikiem demonstracji, które bardzo spodobało się internautom.

W niedzielne popołudnie Warszawa wypełniła się pozytywną energią. Około miliona osób przeszło ulicami stolicy z uśmiechem na ustach, choć PiS – do pewnego momentu – przekonywał, że manifestujących było 60 tys. Na scenie wystąpił Donald Tusk, Rafał Trzaskowski, Robert Biedroń, Włodzimierz Czarzasty, Michał Kołodziejczak i najmłodsza kandydatka w tych wyborach Wiktoria Bartosiewicz.

Kandydatka ze Śląska zachęcała młodzież do pójścia na wybory. W tłumie, który szedł ulicami Warszawy, nie brakowało też postaci z pierwszych stron gazet. Agnieszka Woźniak-Starak, Martyna Wojciechowska, Monika Richardson, Magda Mołek, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Kinga Rusin, Andrzej Piaseczny, Janusz Panasewicz czy Michał Żebrowski to tylko część dziennikarzy i artystów, którzy wzięli udział w Marszu Miliona Serc. Pojawił się też Kuba Wojewódzki.

– Nie chcemy, aby w Polsce była Rosja. Nie chcemy państwa skorumpowanego. Nie chcemy państwa, w którym prezydent kraju mówi o innych chodzących do kina, że są świniami. Nie chcemy państwa, w którym premier dorabia się majątku w wysokości stu milionów złotych w ciągu kilku lat (…) Nie chcemy kraju, w którym okradani są polscy rolnicy, gdzie handluje się za ich plecami zbożem (…) Nie chcemy socjopatów, którzy rządzą Polską i nienawidzą innych ludzi mówił Żebrowski w wywiadzie dla TVN24.

Na marszu był też Kuba Wojewódzki. Dziennikarz wrzucił do sieci zdjęcie z 90-letnim uczestnikiem demonstracji. W opisie materiału zdradził, co usłyszał od zaangażowanego społecznie seniora. – Ten Pan ma 90 lat. I powiedział mi, że marzy o tym, by mieszkać w Lepszej Polsce – ujawnił. 20-latkowie, macie jakieś pytania? – zapytał Wojewódzki.

Zdjęcie i wpis przypadło do gustu fanom dziennikarza na Instagramie. „Cudowny człowiek. Tylko brać z niego przykład”; „Na marszu najbardziej wzruszały mnie właśnie osoby w takim wieku. To pokazuje siłę i niezłomność”;”Szacunek dla Dziadka. Nie o taka Polskę walczyli” – brzmiały ich komentarze.

A Joachim Brudziński wszystkie znane postaci, które wsparły marsz nazwał „patocelebrytami”. „O zwycięstwie na pewno nie zdecydują 'patocelebryci’, rzucający przekleństwami na ulicach Warszawy czy maszerujący w czapeczkach z ośmioma gwiazdkami. Tylko pokora i ciężka praca może dać nam zwycięstwo!” – napisał Brudziński na Twitterze.

Źródło: jastrzabpost.pl

Jedna odpowiedź na Kuba Wojewódzki też był na Marszu Miliona Serc. Wzruszające zdjęcie. „Szacunek dla dziadka”

  1. Piotr pisze:

    A mój dziadek ma tyle samo lat i myśli zupełnie coś przeci8wnego i z obrzydzeniem patrzy na tą zgraję, którą się pan tak zachwyca. A tak w ogóle, nie wiem, dlaczego pan myśli, że jakiś wojewódzki, czy wioskowy głupek może wpłynąć na wyniki wyborów w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *