Krzysztofa Ibisza jako drag queen, TEN taniec przejdzie do historii. „Nie mogę uwierzyć w to, co widzę” [WIDEO]

Mocne otwarcie nowego sezonu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Krzysztof Ibisz rozbił bank swoim występem, a jego taniec już stał się hitem sieci.

Ibisz wiecznie młody

Krzysztof Ibisz od przeszło 25 lat jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych. Popularny prezenter miewał swoje medialne wzloty i upadki, ale zawsze otrzepywał kurz z marynarki i wracał na szklany ekran. Produkcje, w których brał udział aż trudno zliczyć.

W TVP Ibisz prowadził m.in. „Czar par”, festiwale w Opolu i Sopocie, w TVN „Zostań gwiazdą” i „Ibisekcję”, w Polsacie, z którym jest związany najdłużej prowadził m.in „Bar”, „Dwa światy”, „Awanturę o kasę” czy „Taniec z Gwiazdami”.

O dziennikarzu w ostatnich latach było jednak głośno również z powodu jego…nieprzemijającej młodości. Ibisz wydał nawet książkę „Jak dobrze wyglądać po 40-tce”, z której podśmiewały się swego czasu plotkarskie portale. Tymczasem czas leci, a za dwa lata prezenter będzie świętował swoje 60. urodziny, w co aż trudno uwierzyć. Niedawno prezenter podbijał sieć reklamą pasty do zębów, a jego pląsy i dystans do samego siebie spodobały się internautom. I Ibisz poszedł za ciosem.

Najpierw Maleńczuk, później drag queen

Jego udział w nowej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” jest jedną z największych niespodzianek przygotowanych przez producentów show Polsatu. Jakby tego było mało, Krzysztof Ibisz odnalazł się w tej formule, wygrał pierwszy odcinek, gdzie wcielił się w Macieja Maleńczuka.

Prawdziwą furorę zrobił jednak za sprawą wcielenia się w Wierka Serdiuczkę, ukraińskiego piosenkarza, aktora komediowego i drag queen. Małgorzata Walewska w trakcie oglądania występu prezentera wydusiła z siebie tylko „nie mogę uwierzyć w to, co widzę”. Podobne odczucia mieli również telewidzowie i internauci – szalony taniec Krzysztofa Ibisza podbija sieć i trudno się temu dziwić. Szczerze mówiąc nie przypuszczaliśmy, że prezenter ma w sobie tyle luziku.

A wy oglądacie nowy sezon programu „Twoja twarz brzmi znajomo”? Jeśli tak, to dajcie znać w komentarzach jak wam się podoba nowa edycja show Polsatu.

Pełny odcinek z występem Krzysztofa Ibisza jako drag queen w Telewizji Polsat w piątek 10 marca od godz. 20:00.

Źródło: Onet

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *