Pląsający Krzysztof Ibisz podbija sieć. Takiej reklamy jeszcze nie widzieliście, to jest HIT! [WIDEO]

Rapujący Krzysztof Ibisz podbija sieć. Prezenter wystąpił w reklamie pasty do zębów, która stała się hitem internetu.

Ibisz był wszędzie

Krzysztof Ibisz od przeszło 25 lat jest jedną z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych. Popularny prezenter miewał swoje medialne wzloty i upadki, ale zawsze otrzepywał kurz z marynarki i wracał na szklany ekran. Produkcje, w których brał udział, aż trudno zliczyć.

W TVP Ibisz prowadził m.in. „Czar par”, festiwale w Opolu i Sopocie, w TVN „Zostań gwiazdą” i „Ibisekcję”, w Polsacie, z którym jest związany najdłużej prowadził m.in „Bar”, „Dwa światy”, „Awanturę o kasę” czy „Taniec z Gwiazdami”.

O dziennikarzu w ostatnich latach było jednak głośno również z powodu jego…nieprzemijającej młodości. Ibisz wydał nawet książkę „Jak dobrze wyglądać po 40-tce”, z której podśmiewały się swego czasu plotkarskie portale. Tymczasem czas leci, a za dwa lata prezenter będzie świętował swoje 60. urodziny, w co aż trudno uwierzyć. Co jest sukcesem dobrego wyglądu poza ćwiczeniami i zdrowym trybem życia? Oczywiście uśmiech, który jest też znakiem rozpoznawczym Ibisza.

Ibisz w reklamie podbija sieć

Postanowiła to wykorzystać jedna z past do zębów, która zaproponowała mu współpracę. I trzeba przyznać, że wyszło znakomicie, a reklama podbija sieć. Dziennikarz pokazał w niej dystans do siebie i duże poczucie humoru. Internautom najbardziej jednak spodobał się jego szalony taniec i…rap.

„Tak, chcę widzieć błysk z twoich ust. Zwykle nie gryzę, więc pokaż je już. Każdy twój ząbek ucieszy dziś mnie. O szczery uśmiech więc proszę cię. Tak, wszystkie zęby piękne są. Pokaż więc swoje, śmiało, come on. Masz biały uśmiech, o pokaz wnoszę. Więc spójrz mi w oczy i uśmiech proszę” – nawija Krzysztof Ibisz.

Większość komentujących przyznaje, że nie spodziewało się tak smacznej reklamy, która znakomicie balansuje na pograniczu dobrego smaku i żenady. „Szczerze to jedna z najlepszych, a jednocześnie najgorszych reklam. Brawa dla montażysty, brawa dla Krzysztofa Ibisza. Dystans, zabawa, wszystko na plus. Muzyka jest straszna, ale wpada w ucho i serio mam ochotę kupić pastę z polecenia Pana Ibisza” – napisał jeden z internautów.

Źródło: Plejada.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *