Kempa już nie lubi Grocholi i pisze o braku klasy. Wszystko przez słowa pisarki o Ziobrze. „Osobnik wyzuty z…”

Beata Kempa zareagowała na niedawny wywiad Katarzyny Grocholi. Europosłanka PiS jest zszokowana słowami pisarki nt. Zbigniewa Ziobry.

Grochola o kłamstwach Ziobry

Sprawa wejścia funkcjonariuszy ABW do domów Zbigniewa Ziobry nie schodziła z czołówek portali i okładek gazet przez cały okres przedświąteczny. Wszystko zaczęło się 26 marca – to wtedy ruszyły przeszukania mające związek z pracą zespołu śledczego ds. Funduszu Sprawiedliwości.

Oczywiście sprawa jest tym bardziej pikantna, że Zbigniew Ziobro jest po operacji związanej z chorobą nowotworową, przechodził chemioterapię, więc jego partyjni koledzy chętnie mieszają sferę zdrowotną z prawną i mówią o prześladowaniach chorego człowieka. Zamieszanie związane z Ziobrą skomentowała nawet Katarzyna Grochola.

Pisarka stwierdziła, że Ziobro kłamał przez wiele lat i nie zdziwiłoby jej, gdyby nawet kłamał nt. swojej choroby. Grochola nie wykluczyła jednak, że wszystko jest prawdą.

– Nie wiem, czy on rzeczywiście jest chory czy nie, osobiście nie widziałam go w szpitalu. Życzę mu, żeby, jako człowiek zdrowy, mógł stanąć przed sądem za niszczenie polskiego prawa powiedziała pisarka w rozmowie z Wprost. Na pytanie, czy w jej opinii były minister sprawiedliwości mógłby się posunąć do manipulacji faktami odparła, że „Zbigniew Ziobro absolutnie mógłby się posunąć do każdej manipulacji, nawet do takiej, że jest chory”.

Lekarze Ziobry są zastraszani?

Na słowa Katarzyny Grocholi w poświąteczny wtorek zareagowała Beata Kempa. Europosłanka PiS nie kryła żalu do pisarki, tym bardziej, że – do czasu jej słów o Ziobrze – ceniła jej twórczość.

– Nie wierzę w to co czytam…Można mieć różne poglądy, a nawet trzeba. Można mieć talent i z powodu braku ludzkich uczuć, rozmienić go na drobne. Można mieć poczucie wyższości – co jest domeną pewnych pysznych środowisk, a można też mieć klasę. Można być człowiekiem, a można też być osobnikiem wyzutym ze wszelkich ludzkich odruchów. Zastanawiam się, czy niektórzy mogą jeszcze bardziej duchowo upaść? Szkoda…bo Panią lubiłam – zaczęła swój wywód Beata Kempa.

Europosłanka PiS napisała zasugerowała też, że lekarze zajmujący się Zbigniewem Ziobrą są zastraszani. Przez kogo? Tego oczywiście nie zdradziła.

– Pan Minister i Jego lekarze nie manipulują, tylko walczą o życie, mimo iż są zastraszani. Do tego doprowadziło środowisko, z którym tym wywiadem Pani się utożsamia . Nie życzę żeby kiedykolwiek ktoś, kto będzie Panią leczył był z tego powodu zaszczuwany. Mimo wszystko, tak po chrześcijańsku pozdrawiam – bo jak nie można z kimś walczyć trzeba, to go trzeba edukować, a jak się nie da – to wybaczyć, bo lepiej już nie będzie podsumowała Beata Kempa.

Źródło: Wprost.pl

 

 

1 Odpowiedzi na Kempa już nie lubi Grocholi i pisze o braku klasy. Wszystko przez słowa pisarki o Ziobrze. „Osobnik wyzuty z…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *