Kaźmierska pojawiła się w „Tańcu z gwiazdami”, a Ibisz… TE słowa prezentera wywołały burzę! „Straszne chamstwo”

Dagmara Kaźmierska z powodu kontuzji musiała wycofać się z „Tańca z gwiazdami”. Celebrytka pojawiła się w niedzielnym odcinku show, by pożegnać się z fanami. Uwagę widzów przykuło zachowanie prowadzącego program Krzysztofa Ibisza.

Kaźmierska odchodzi

Dagmara Kaźmierska, celebrytka, która stała się znana z udziału w programie „Królowe życia”, ogłosiła niedawno, że wycofuje się z „Tańca z gwiazdami”. Powód to kontuzja uniemożliwiająca jej rywalizację na parkiecie.

Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem teraz tańczyć, nie dało rady – zdradziła swoim fanom Kaźmierska. – Nie mogę nawet oddychać. Całą noc nie spałam. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. Bawcie się dalej tym programem – mówiła celebrytka.

Pożegnanie z fanami

Gwiazda pojawiła się w niedzielnym odcinku show. Co prawda tylko na telebimie, dzięki zdalnemu łączeniu, ale miała okazję pożegnać się z fanami.

Boli mnie wszystko, jestem obolała, ale całym sercem z wami. Musicie dalej oglądać „Taniec…”, bo to najpiękniejszy program w tym kraju – mówiła wzruszona. – Wszyscy, którzy oddawali na mnie głosy, bardzo was proszę, żebyście wybrali sobie swojego faworyta. Teraz jest naprawdę poprzeczka bardzo wysoko zawieszona – dodała. Wyznała też, że kibicuje Roksanie Węgiel.

– Wszyscy cudownie tańczą, więc ja nie psuję tego obrazka. Ale moje serce jest naszą Roxie, naszą iskierką – mówiła Kaźmierska. Na koniec wbiła szpilę w stronę jurorki Iwony Pavlović.

Moja piękna, najpiękniejsza Alexis, odetchnęłaś z ulgą… – zażartowała.

Krytyka Ibisza

Widzowie niedzielnego odcinka zwrócili uwagę na zachowanie Krzysztofa Ibisza.

Ćwierćfinał może być na najwyższym tanecznym poziomie – rzucił prezenter, mając na myśli powrót do rywalizacji Krzysztofa Szczepaniaka i Sary Janickiej. To ta para zastąpiła kontuzjowaną Kaźmierską i występującego z nią Marcina Hakiela.

Widzowie zinterpretowali słowa Ibisza jednoznacznie – jako kpinę z tanecznych umiejętności Kaźmierskiej. „Trochę niemiło, że Ibisz dal do zrozumienia, że bez Dagmary będzie teraz program na najwyższym tanecznym poziomie…”, „Słowa Ibisza nie na miejscu”, „Straszne chamstwo w tej edycji”, „Co za denne komentarze nawiązujące do Dagmary”, „Ibisz na emeryturę” – piszą internauci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *