Mamy zwrot akcji! Dagmara Kaźmierska jednak pojawi się w „Tańcu z gwiazdami”?! „Widzowie zobaczą ją, o ile…”

Dagmara Kaźmierska poinformowała niedawno, że odchodzi z programu „Taniec z gwiazdami”. Wygląda jednak na to, że nastąpi zaskakujący zwrot akcji i „Królowa życia” pojawi się w finałowym odcinku show.

Kaźmierska się wycofuje

Dagmara Kaźmierska, celebrytka z nieciekawą przeszłością (skazanie za sutenerstwo), która zasłynęła z udziału w programie „Królowe życia”, niedawno oświadczyła, że wycofuje się z programu „Taniec z gwiazdami”. Powodem miała być kontuzja.

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie.

Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem teraz tańczyć, nie dało rady – zdradziła swoim fanom Kaźmierska. – Nie mogę nawet oddychać. Całą noc nie spałam. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. Bawcie się dalej tym programem – mówiła celebrytka.

Niestety, kochani. Nie mogę się na to godzić, już za dużo. I tak się godziłem, że mama tańczyła, eksploatowała te nogi, do tego jeszcze doszło złamane żebro – dodał jej syn Conan.

Zwrot akcji?

Wygląda jednak na to, że nastąpił zaskakujący zwrot akcji. Jak wynika z notki na stronie „Tańca z gwiazdami”, jest szansa, by kontrowersyjna gwiazda pojawiła się w finałowym odcinku show Polsatu. Jak to możliwe? A co z kontuzją? Okazuje się, że Kaźmierska nie będzie tańczyć (biorąc pod uwagę, jak jej to wychodziło, może to i dobrze). Dostanie okazję, by pożegnać się z widzami.

Dagmarę Kaźmierską widzowie zobaczą w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie – czytamy w komunikacie. – Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji – pęknięcia żebra. Po upadku na środowym treningu podjęła decyzję o odejściu z programu. Produkcja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dziękuje Dagmarze za udział w programie i trzyma kciuki za jej szybki powrót do zdrowia – dodano.

Źródło: Polsat

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *