Fani „Tańca z Gwiazdami” w szoku! Dagmara Kaźmierska odchodzi z show. „Nie mogę nawet oddychać”

Dagmara Kaźmierska mierzyła się ostatnio z ogromną falą hejtu w związku z jej udziałem w show Polsatu. Celebrytka zdecydowała, że odejdzie z programu.

Królowa Życia w ogniu krytyki

Dagmara Kaźmierska to postać, o której głośno zrobiło się kilka lat temu za sprawą emitowanego na TTV programu „Królowe Życia”. Przez kilka sezonów celebrytka pokazywała swoje codzienne życie, a rzesza jej fanów rosła. Z czasem wzrastania sławy Dagmary, na jaw zaczęła wychodzić jej nieciekawa przeszłość.

Celebrytka w przeszłości skazana za m.in. sutenerstwo i stręczycielstwo, z początkiem roku została uczestniczką „Tańca z Gwiazdami”. Już w pierwszym odcinku okazało się, że Dagmara nie posiada tanecznego talentu, co spotkało się z krytycznymi ocenami jury. Do mediów powróciła ciemna przeszłość Królowej Życia. W sieci pojawiło się wiele głosów, że jej obecność w programie to wybielanie osób po wyrokach.

Z odcinka na odcinek Dagmara wykazywała się większą nonszalancją. Po jej ostatnim występie na żywo członkini jury Iwona Pavlović określiła jej performens jako „stanie z gwiazdami”. Rzeczywiście, Kaźmierska pokazała wtedy absolutne minimum, jednak nadal znajdowała się na wygranej pozycji, ponieważ widzowie zdecydowali o jej przejściu do dalszego etapu show.

Niespodziewana wiadomość

W środę okazało się jednak, że Dagmara nie jest w stanie dźwigać dłużej na barkach takiej fali hejtu. Na ścieżce niepowodzeń pojawiła się również kontuzja. Na swoich mediach społecznościowych celebrytka zamieściła nagranie, w którym informuje o rezygnacji z programu.

– Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem teraz tańczyć, nie dało rady – zdradziła swoim fanom Kaźmierska.

W sprawie odejścia Królowej Życia z programu zabrał głos również jej syn Conan:

Niestety, kochani. Nie mogę się na to godzić, już za dużo. I tak się godziłem, że mama tańczyła, eksploatowała te nogi, do tego jeszcze doszło złamane żebro – przekazał.

Dagmara przyznała, że kontuzja, z jaką się zmaga, okazała się bardzo bolesna i to właśnie ona zdecydowała o jej rezygnacji.

Nie mogę nawet oddychać. Całą noc nie spałam. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. Bawcie się dalej tym programem. Tam są wspaniali ludzie, pięknie tańczą. Nie mogę nawet oddychać swobodnie. Przynajmniej Czarna Mamba odetchnie już z ulgą, nie będę już męczyć jej zmysłu wzroku. Nie będzie musiała wołać o pomstę do nieba, jak widziała, jak próbuję tańczyć. Dbajcie o zdrowie! – oświadczyła celebrytka.

Źródło: Onet 

Avatar photo
Malwina Kawenczyńska

Moja droga do świata mediów czytanych rozpoczęła się od fascynacji ludzkimi historiami i ich wpływem na społeczeństwo. Mimo wieloletniego doświadczenia w świecie HR, zawsze byłam związana ze słowem pisanym. Od tworzenia własnych artykułów, kierowanych do wielu branży zawodowych, poprzez relacje eventowe, aż do artykułów związanych z lifestylem oraz biznesem. Od wielu lat jestem zafascynowana wpływem trendów, kultury, zdrowego stylu życia oraz polityki na nasze codzienne doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *