Rewolucja w „Tańcu z gwiazdami”! Fani tanecznego show muszą przygotować się na dużą zmianę

Wielkie zmiany w „Tańcu z gwiazdami”! Fani sztandarowego show Polsatu muszą przyzwyczaić się m.in. do nowej pory nadawania programu. Ale możliwe, że to nie koniec nowości.

„Taniec z gwiazdami” – rewolucja

Format „Taniec z gwiazdami” zawitał do Polski w 2005 roku – taneczne show pokazywano na antenie TVN aż do 2011 roku. W 2014 roku program przeniósł się do Polsatu, gdzie jest emitowany do dzisiaj.

Fani ostrzą sobie zęby na emisję kolejnej edycji. Czekają ich jednak pewne zmiany.

Pierwsza rewolucja dotyczy nowej pory emisji tanecznego show. Do tej pory „Taniec z gwiazdami” był emitowany w poniedziałkowe wieczory. Od najbliższej edycji fani muszą rezerwować sobie czas w niedzielę. Tak samo było wcześniej w TVN.

Musimy sprawdzić dostępność uczestników pod kątem występu programu w niedzielę i poświęcenia całego weekendu na przygotowania – wyjaśnia w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl osoba z produkcji.

Obecnie trwają rozmowy z gwiazdami, które miałyby wystąpić w czternastej edycji tanecznego show Polsatu. Spekuluje się o udziale synów Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej: Allana Krupy i Leona Myszkowskiego.

Ale oprócz zmiany godziny emisji programu, program mogą dotknąć także inne zmiany. Niewykluczone, że nastąpi wymiana obsady show. Spekuluje się, że uczestników czternastej edycji oceni jury w nowym składzie, już bez Iwony Pavlović.

Najpewniej nie zobaczymy Iwony. Nie wiadomo, co z Andrzejem Grabowskim – zdradza informator portalu SE.pl.

Twoja twarz nie brzmi znajomo

Czyżby więc „Taniec z gwiazdami” czekała podobna rewolucja, co inny show Polsatu – „Twoja twarz brzmi znajomo”? Z tym programem pożegnali się Michał Wiśniewski oraz Katarzyna Skrzynecka. Zmieniono także prowadzącego – Piotra Gąsowskiego zastąpił Maciej Rock, który stworzy duet z Maciejem Dowborem. Rock przed laty był był prowadzącym programy „Idol” i „Must be the music”.

Z Dowborem już pracowali razem przy programie „Się kreci” i była super chemia, prywatnie bardzo się przyjaźnią, więc to dość naturalny wybór – poinformował portal Pomponik. Do składu jury dołączy zaś aktor i muzyk Paweł Domagała, znany z przeboju „Weź nie pytaj”.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *