Polsat zaszalał, nowe jury i uczestnicy. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zmienia się…nie do poznania

Polsat przygotował duże niespodzianki dla swoich widzów. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie…nie do poznania.

Głośne odejścia z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Kto by pomyślał, że zmiany w telewizyjnym show będą wywoływać aż takie emocje. A jednak odejścia z programie „Twoja twarz brzmi znajomo” rozpętały wielką, medialną burzę. Na początku roku gruchnęła wieść o odejściu z programu Polsatu Katarzyny Skrzyneckiej. Co ciekawe, ta dała dość jasno do zrozumienia, że pożegnanie z polsatowskim show nie było jej decyzją.

Niedługo później o swoim odejściu poinformował Piotr Gąsowski.

– Podziękowano Kasi (…) Obawiam się, iż bez Ciebie ten program będzie mia już inną (…) „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą i też, jak najgoręcej, dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu (…) Nie będę Was wszystkich wymieniać personalni, żeby nie okazało się, że będzie to tzw. „pocałunek śmierci” – napisał Gąsowski. Losy Gąsowskiego i Skrzyneckiej podzielił też Michał Wiśniewski, choć on akurat wielkich pretensji do Edwarda Miszczaka nie miał.

Rock, Domagała, Stramowski

W ubiegłym tygodniu wyszło na jaw, że współprowadzącym show zostanie Maciej Rock, który stworzy duet z Maciejem Dowborem. Rock przed laty był był prowadzącym programy „Idol” i „Must be the music”. – Z Dowborem już pracowali razem przy programie „Się kreci” i była super chemia, prywatnie bardzo się przyjaźnią, więc to dość naturalny wybór – poinformował portal Pomponik.

Ale co z jury? Tutaj bez zmian pozostaną dwa nazwiska. Chodzi o Małgorzatę Walewską i Roberta Janowskiego. Wiadomo już, że dołączy do nich aktor i muzyk Paweł Domagała, znany z przeboju „Weź nie pytaj”.

Jeżeli chodzi o uczestników nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” tutaj również będzie kilka niespodzianek. W programie ma zaśpiewać niezniszczalny i wiecznie młody Krzysztof Ibisz oraz uczestniczka „Tańca z gwiazdami” Natalia Janoszek. „Fakt” zdradził, że na zapoznawczej imprezie dla uczestników i jurorów programu pojawili się aktorzy Julia Kamińska i Piotr Stramowski. Oboje świetnie śpiewają i zapewne będą uchodzić za faworytów telewizyjnego show.

Źródło: Fakt.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *