Jakimowicz zaatakował znanego pisarza, ale TAKIEJ reakcji się nie spodziewał. Nawet jego fani są zażenowani

Jarosław Jakimowicz zaatakował w sieci Remigiusza Mroza. Wpis gwiazdorka z TVP Info spotkał się ze zdecydowaną reakcją internautów.

Jakimowicz, kozak w necie

Jedną z twarzy „dobrej zmiany” w telewizji publicznej jest Jarosław Jakimowicz. Doprawdy nie wiemy i nie rozumiemy w jakim charakterze (poza elementem błazenady) w TVP Info występuje ten były kandydat na aktora. Rozumiemy, że do publicznej telewizji już mało kto chce przychodzić i firmować rządową propagandę swoją twarzą, ale żeby sięgać po aż takiego prymitywa?

Wygląda na to, że dla Jakimowicza dzień bez ataku na ludzi, którzy w przeciwieństwie do niego coś w życiu osiągnęli, to dzień stracony. Gwiazdorek TVP Info ma już na swojej czarnej liście m.in. Mariolę Bojarską-Ferenc, Kubę Wojewódzkiego, Agnieszkę Woźniak-Starak czy Michała Żebrowskiego…długo by wymieniać. Ale wiadomo jak to jest z takimi typami – kozak w necie…

Tym razem Jakimowicz zamieścił homofobiczny wpis, który miał uderzyć w popularnego pisarza Remigiusza Mroza.

„Bądź sobie, kim chcesz, ale bądź szczery. Związek z Katarzyną Bondą, umizgi do Opozdy. Żenada. (…) Za dziesięć lat napisze książę, w której bohater przyzna się, że lubi malinowe a nie śmietankowe. Na kanapie w 'DDTVN’ przyzna się Dorocie Wellman, że to o nim. Wtedy wszyscy będą mówić: no kto by pomyślał, no kto by pomyślał…” – napisał na Instagramie naczelny błazen TVP Info, sugerując, że pisarz ukrywa swoją orientację seksualną.

Kłótnia z internautami

Jego wpis spotkał się ze zdecydowaną reakcją internautów. „Ale po co? Po co wywlekać prywatne sprawy Remigiusza? Komu on krzywdę robi?”, „Facet pisze książki, ludzie je czytają. Kogo obchodzi z kim sypia?”, „Nie interesuje mnie to. Niech się każdy zajmie swoim życiem, swoim łóżkiem, swoim sumieniem”, „Dawno zostało udowodnione, że osoby, które najgłośniej krzyczą o 'obrzydliwej’ orientacji innych, same mają z nią problem. Nawet jeśli to wypierają” – pisali internauci.

Jakimowicz oczywiście zareagował w swoim stylu. „Ty czytasz po polsku i nie kumasz? To nie jest post o tym, kto z kim do łóżka chodzi, tylko o kłamstwie. A dlaczego oszukuje czytelników? Bo boi się, że mniej zarobi? Otwórz oczy”, „Następna analfabetka, która nie rozumie co czyta” obrażał swoich czytelników.

„Nie no lepiej wydać biografię szczerą do bólu, a potem jak nie pykło wyśmiewać ludzi, że to fikcja literacka i dla ciebie to nie jest oszustwo? Doszukujesz się oszustwa u wszystkich, a sam jaki jesteś? I naprawdę myślisz, że kogoś obchodzi, czy Remigiusz udaje heteryka? Serio?” – zripostowała jedna z użytkowniczek Instagrama.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakimowicz (@jakimowicz1)

Jaki to musi być smutny i zgorzkniały człowiek ten Jarosław…

Źródło: teleshow.wp.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *