Jakimowicz wziął na celownik Agnieszkę Woźniak-Starak. Ta odwinęła mu się przepięknie

Jarosław Jakimowicz znowu to zrobił! Tak, ponownie zaatakował za pomocą social mediów celebrytkę. To chyba jego nowy sposób na istnienie w mediach.

Jakimowicz od gwiazdy kina do hejtera

W latach 90. Jarosław Jakimowicz był gwiazdą polskiego kina. Jego rola Cichego w „Młodych wilkach” sprawiła, że stał się idolem nastolatek.

Potem było już jednak gorzej. Prequel „Młodych wilków” okazał się słabszy niż część pierwsza (a właściwie druga… to skomplikowane)  i to do tego stopnia, że do teraz uchodzi za jeden z najgorszych polskich filmów ever! Cichy jednak się nie poddawał i próbował grać w innych filmach. Niestety, kariera aktorska mu nie wyszła. Parę lat temu zaczął jednak pojawiać się w prawicowych czeluściach internetu. Głośno było o jego wywiadzie, jakiego udzielił Marcinowi Roli. Mówił w nim wiele o patriotyzmie i swoich poglądach. Potem jednak… tak, znów było tylko gorzej. Z czasem w jego publicznych wypowiedziach było coraz więcej hejtu. A to do środowisk LGBT, a to do celebrytów.

Właśnie! Jakimowicz uwielbia uderzyć w innych pięknych i znanych. I tak czepiał się już publicznie takich osób jak: Dorota Szelągowska, Kinga Rusin, Michał Figurski, a ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak. Były amant polskiego kina wkurzył się, gdy zobaczył prezenterkę „Dzień Dobry TVN”, przygotowującą palmę wielkanocną.

Po co wam te palmy!?

„Ten TVN jest powalony jak Tusk. Po co wam palmy? Gdzie wy z tymi palmami chcecie iść? Szulim błyszczy: „Mam nadzieję, że ksiądz z taką palmą mnie nie wyrzuci z kościoła?” Ja na miejscu ludzi nie pozwoliłbym ci do niego wejść. Szulim, chodziłaś z tatą do kościoła z koszyczkiem? ” – napisał Jakimowicz na Instagramie, używając panieńskiego nazwiska prezenterki.

Agnieszka Woźniak-Starak nie zamierzała jednak wchodzić z nim w polemikę. Zauważyła tylko, że jak na kogoś, kto nienawidzi TVN, zaskakująco często ogląda ten kanał.

„OMG, nareszcie ja! Bo już się czułam jakaś taka… pominięta. Jarku, bardzo się cieszę, że oglądasz 'Dzień dobry TVN’. W dodatku tak uważnie” – zakpiła sobie.

jakimowicz

Źródło: Instagram, wp.pl

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *