Jakimowicz kozaczył, ale nadział się na mocną i bolesną kontrę. „Mniej niż zero”

Mariola Bojarska-Ferenc odpowiedziała na zaczepkę Jarosława Jakimowicza. Była gimnastyczka zarzuciła gwiazdorkowi TVP seksizm.

Początek konfliktu

Konflikt Jarosława Jakimowicz z Mariolą Bojarską-Ferencj przybiera na sile. Aferka zaczęła się kilka dni temu za sprawą…Anny Popek i jej powrotu do „Pytania na śniadanie”, który skrytykowała Bojarska-Ferenc (sama odeszła w TVP w 2016 r.)

— Ja w ogóle nie myślę o TVP.

Uważam, że to jest strasznym obciachem tam występować. Dlatego nie występuję, mimo że brakuje mi telewizji i z chęcią wyrwałabym ci mikrofon i sama poprowadziła z tobą wywiad. Ale skoro pani Popek ma takie przekonania, jakie ma, i dobrze się czuje w środowisku »pisowskim«, to jest jej sprawa i jej morale — zakpiła w ostatnim wywiadzie.

Jak można się było domyślać, słowa te nie spodobały się Jarosławowi Jakimowiczowi, który jest jedną w gwiazdek i twarzy „dobrej zmiany” TVP. Teraz powiedział, że „nie dziwi się rozgoryczeniu” Marioli Bojarskiej-Ferenc. – Końcówka życia, tzw. »ostatnia prosta« i zero spektakularnych sukcesów. Jak widać parcie [na szkło — red.] ogromnekpił Jakimowicz.

Bojarska-Ferenc vs. Jakimowicz

Potem dodał, że Popek, w skali od jeden do dziesięciu, ma najwyższy wskaźnik rozpoznawalności wśród osób powyżej 40. roku życia. Gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie grupy wiekowe, to jest to „siedem”. Jak na tym tle wypada Bojarskia-Ferenc? Jakimowicz twierdzi, że uzyskałaby wynik „jeden”. „Nie przyszłoby mi do głowy tego komentować, ale takie słowa o Ani? Ania nigdy nie powiedziała o nikim złego słowa, tak więc przeginka” — zakończył.

Ale Mariola Bojarska-Ferenc postanowiła odpowiedzieć Jakimowiczowi. I była to bolesna kontra. Pan Jakimowicz zapomniał, że matka jego syna jest w podobnym wieku jak ja. Jaki to przykład ojca dla dzieci…? Lekceważenia kobiet i dojrzałości, uczenia braku szacunku! To znaczy, że 60 lat i do ziemi? Przypominają mi się słowa piosenki „mniej niż zero”! – grzmi w rozmowie z „Super Expressem” Mariola Bojarska-Ferenc. – Jestem zbulwersowana i będę stać na straży godnej dojrzałości do upadłego. Nikt w tym kraju nie będzie nam mówił, kiedy mamy kończyć. Dojrzałość to wspaniałość! – zaznaczyła.

„Życzę panu dobrego końca chociaż mocno w to wątpię. SEKSIZMOWI i AGEIZMOWI mówię kategorycznie „nie”! Obraził pan wszystkie dojrzałe kobiety w tym kraju” – napisała na swoim Instagramie Bojarska-Ferenc.

Źródło: Se.pl

1 Odpowiedzi na Jakimowicz kozaczył, ale nadział się na mocną i bolesną kontrę. „Mniej niż zero”

  1. Tomcio pisze:

    Dla mnie Jakimowicz to błysnął tylko w mlodych wilkach i to WSZYSTKO jest aroganckim cwaniakiem i typowym bucem jak na te czasy.Tak zwany ura bura szef podwóra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *