Edward Miszczak ani myśli się zatrzymywać, kolejna zmiana w Polsacie?! Tym razem chodzi o popularny serial

Edward Miszczak niczym Magda Gessler przeprowadza wielką rewolucję. Dyrektor Polsatu nie miesza jednak w garze jak słynna restauratorka, a w personaliach.

Edward Miszczak zwalnia

Do tej pory maj kojarzył się z maturami i komuniami, ale wygląda na to, że Edward Miszczak postanowił to zmienić. Teraz pracownikom Telewizji Polsat ten wiosenny miesiąc będzie kojarzył się z głośnymi zwolnieniami. W poniedziałek gruchnęła wiadomość o podziękowaniu za wieloletnią współpracę Katarzynie Dowbor, która była prowadzącą program „Nasz nowy dom”.

Jak się okazuje, kilka godzin później z programu „Twoja twarz brzmi znajomo” wyleciał choreograf Krzysztof „Kris” Adamski. To on odpowiadał za starannie opracowane ruchy gwiazd podczas wcielania się w wylosowaną postać. — Kasię Dowbor zwolniono o godzinie 10, mnie o 14. Ale to, że Edward Miszczak mnie wyrzuca, to jest teraz komplement, bo dołączyłem do grona Gąsowski, Skrzynecka, Wiśniewski czy właśnie Kasia Dowbor powiedział w rozmowie z „Faktem”.

Ale skoro zwalniają, to będą zatrudniać. Wiadomo już, że „Nasz nowy dom” wróci na antenę po liftingu w jesiennej ramówce. Program poprowadzi Elżbieta Romanowska, aktorka znana m.in. z serialu „Ranczo” i „Barwy szczęścia”. Romanowska ma za sobą też udziały w kilku programach rozrywkowych m.in. „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Głośny powrót do „Pierwszej Miłości”?

Wygląda na to, że to nie koniec zmian personalnych w Polsacie. Tym razem chodzi o popularny serial „Pierwsza miłość”, który jest emitowany od 2004 r. W tym wypadku Edward Miszczak ma być jednak zachwycony oglądalnością i – według informacji serwisu Plotek.pl – zapewnił ekipę o jego kontynuacji. – Podobno ceni on serial za obsadę i bohaterów, do których są przywiązani fani serialu oraz wie, że fani kochają Anetę Zając. Dlatego producenci mogą być spokojni o przyszłość „Pierwszej miłości” – powiedziała Plotkowi osoba z Polsatu.

Ale i „Pierwszą miłość” może za moment czekać duża zmiana. Miszczak myśli o przywróceniu do serialu Mikołaja Krawczyka, który wcielał się w rolę Pawła Krzyżanowskiego. Wątek jego postaci został jednak zakończony w 1918. odcinku, kiedy serialowa Marysia, którą gra Aneta Zając dowiedziała się, że ten zginął w katastrofie w Peru.

– Jak co sezon rozmawiano, jak podkręcić emocje w serialu, zastanawiano się nad nowymi wątkami oraz przywróceniem intrygujących postaci, które zostały kiedyś odsunięte. I tak na planowaniu padło nazwisko Mikołaja Krawczyka. Ciekawe, co na to Aneta Zając… – dodał informator Plotka.

Wątek powrotu Krawczyka jest o tyle ciekawy, że jest on prywatnie byłym partnerem Edyty Zając. Para ma dwójkę dzieci, a przed laty rozstała się w atmosferze skandalu.

Źródło: Plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *