Daniel Olbrychski w ogniu pytań pracownicy TV Republika. Do akcji wkroczyła żona aktora! „Nie ma pani pojęcia…” [WIDEO]

Daniel Olbrychski został zaczepiony przez pracownicę TV Republika po wyjściu z wieczoru wyborczego KO. Nagle do akcji wkroczyła żona aktora i kandydatka w eurowyborach Krystyna Demska-Olbrychska.

Spięcie z pracownicą TV Republika

Wybory, wybory i po wyborach. Wydaje się, że przerwa od podejmowania ważnych decyzji w okręgowych komisjach wyborczych przyda się wszystkim – od polityków po wyborców. Można odnieść wrażenie, że w ostatnich kilku miesiącach żyliśmy w czasie nieustającej kampanii wyborczej.

Efekty tego zmęczenia obietnicami, banerami i spotami zobaczyliśmy w niedzielę – w wyborach do Parlamentu Europejskiego wzięło udział nieco ponad 40 proc. upewnionych do głosowania. To porażka polskiej demokracji. Co w tej historii wyborczej robi Daniel Olbrychski? Spieszymy poinformować.

Najlepsza atmosfera w niedzielny wieczór zapanowała oczywiście w sztabie Koalicji Obywatelskiej, który wreszcie pokonała Prawo i Sprawiedliwość. W niedzielę wydawało się, że będzie to zwycięstwo okazałe, ostatecznie skończyło się walką na żyletki. KO wygrała z PiS 37:36 i przełamała serię wyborczych zwycięstw partii Jarosława Kaczyńskiego.

Nieco mniejsze powody do radości ze względu na indywidualny wynik miała w niedzielę Krystyna Demska-Olbrychska. Kandydatka KO z Warszawy nie uzyskała mandatu. Podczas wieczoru wyborczego towarzyszył jej mąż Daniel Olbrychski. Gdy aktor wyszedł z budynku, w którym trwał wieczór wyborczy, z mikrofonem TV Republika podeszła do niego znana z TVPiS Monika Borkowska.

Nagranie, które wrzuciła do sieci pracownika stacji rozpoczyna się od momentu, gdy pyta Olbrychskiego, dlaczego obraża ją i jej rodziców. – Dlaczego pan mówi, że współczuje moim rodzicom. Ja jestem w patriotycznym domu wychowana – mówi do aktora Borkowska. – Bardzo współczuję z powodu pani – odpowiedział Olbrychski. Artysta dodał, że chodzi o poglądy reporterki. – Byłoby mi bardzo smutno, gdyby moja córka miała takie poglądy – dodał.

Żona Olbrychskiego natychmiast zareagowała

Później w sieci ukazało się kolejne nagranie. Do rozmowy włączyła się żona Olbrychskiego. I już taka spokojna nie była, choć zupełnie się temu nie dziwimy.

Pani jest z Telewizji Republika, więc pani ma zawsze fałszywe informacje. To jest najbardziej szkodliwa telewizja, jaka w ogóle istnieje w Polsce w tej chwili – zaczęła ostro. Ja was nie obrażam. Jesteście spadkobiercami TVPiS, która przez wiele lat… – powiedziała Demska-Olbrychska. Borkowska jej przerwała.

– Cieszyła się szacunkiem. Bo pani wie, że teraz spadki TVP Info wynoszą 80 procent. Teraz TVP nikt nie ogląda, 80 procent spadki wynoszą – powiedziała pracownica TV Republika.

– To za chwilę zacznie oglądać, ponieważ to, co zrobił pan Kurski i to, co zrobiła telewizja, tzw. publiczna, jest ogromną szkodą. Nie ma pani pojęcia, o czym pani mówi – odpowiedziała Demska-Olbrychska i zachęciła męża do zakończenia dyskusji.

W poniedziałek w rozmowie z serwisem Plejada żona Daniela Olbrychskiego wyjaśniła, skąd jej nerwowa reakcja. — Uważam, że to telewizja, którą należy omijać i nie wypowiadać się. Daniel ma inne zdanie. Mówi, że nie lubiliśmy, kiedy tak na dziennikarzy TVN-u reagowali posłowie PiS-u, więc trzeba rozmawiać. Ma rację. Może zareagowałam zbyt emocjonalnie, ale jestem emocjonalną osobą. Czasem trochę się wstydzę, że najpierw krzyczę, a potem sobie uświadamiam, że krzyczałam trochę za głośno — przyznała Krystyna Demska-Olbrychska.

Źródło: Pudelek/Plejada

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *