Czy to Ty zostaniesz Sztosem?

Za nami wybory samorządowe. W ich ramach mogliśmy nie tylko wybrać nowych radnych, ale też… zawierać zakłady bukmacherskie. Te ostatnie cieszą się zresztą niemałą popularnością. Wkrótce ta może jeszcze wzrosnąć. Powód? Xsztos. Po kolei jednak.

Polacy lubią się zakładać?

O skali popularności zakładów bukmacherskich wiele mówi nam badanie CXstream z 2022 r. Wynikało z niego, że blisko co czwarty dorosły internauta w Polsce typował choć raz zakłady wzajemne.

Potwierdzają to dane EY Polska. Z raportu tej organizacji wynika, że w okresie 2018-2021 udział rynku online w rynku legalnych zakładów wzajemnych w naszym kraju wzrósł z 69,7% do 82,0%.

To suche dane, za którymi stoją jednak prawdziwe emocje i fascynacja sportem czy politykom. Obstawiać dziś można bowiem naprawdę wiele: od wyników poszczególnych meczów, rozgrywek po wyniki wyborów do Sejmu lub samorządowych.

Zakładaj się i wygrywaj… nagrody

Firmy bukmacherskie oferują swoim klientom różne bonusy. Zazwyczaj są to subtelne zachęty do typowania. Tyle że teraz na rynku pojawiła się nowość – Xsztos. To rodzaj rywalizacji, który pozwoli „typerom” powalczyć o interesujące nagrody.

Twórcy Xsztosa chcą stworzyć swoistą ligę typerów i znaleźć największego „wymiatacza sceny bukmacherskiej”. O co jednak dokładnie chodzi?

Przede wszystkim o rywalizację. Wstępem do niej jest najpierw rejestracja na Xsztos.pl (a nie, co ważne, najpierw u bukmachera!). Będąc już zalogowanym na stronie użytkownik może zarówno zarejestrować się na platformie danego bukmachera/bukmacherów (do wyboru ETOTO, Betfan i Superbet), jak również wysyłać zaproszenia ze swoim unikalnym ID znajomym, aby wzięli udział w rywalizacji.

Za każdą aktywność na Xsztos uczestnik otrzymuje punkty. 100 pkt za wykonanie wymaganej w rywalizacji akcji, jak również za polecenie i rejestrację znajomego, 50 pkt , kiedy polecają twoi znajomi i wreszcie 25 pkt., kiedy znajomi polecają swoich znajomych. Otrzymasz też 10 punktów za codzienne zawarcie przynajmniej jednego zakładu za dowolną stawkę i po dowolnym kursie z oferty wybranej przez Ciebie firmy, lub firm bukmacherskich, dzięki czemu będziesz wspinać się w rankingach tygodnia, miesiąca i głównym.

Co zaś jest do wygrania? Smartfony iPhone 15 i Samsung Galaxy S24, smartwatche Apple i Samsung, Słuchawki Aiprods Pro i Galaxy Buds2 Pro, iPady, konsole PS5, oraz karty prezentowe od Allegro, BP, Media Markt, Media Expert i Empiku.


Chcesz poznać szczegóły? Wejdź na https://xsztos.pl.

Artykuł sponsorowany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *