Agata Duda w letnich grochach, modowy ekspert kręci nosem. „Sukienka jak sprzed kilku dekad”

Agata Duda pod lupą modowego eksperta! Michał Musiał w rozmowie z serwisem Plotek.pl nie był łaskawy dla kreacji i fryzury Pierwszej Damy.

Znamy się tylko z widzenia

Wielkimi krokami zbliża się koniec prezydentury Andrzeja Dudy. Oj, tego dnia w wielu domach będą strzelać szampany. Jednak zanim do tego dojdzie, będziemy oglądać wojenkę w obozie Zjednoczonej Prawicy.

Chętnych na start w wyborach i zastąpienie Dudy będzie wielu, a miejsce być może tylko jedno. Póki co wiemy, że niewiele wiemy. Tak samo, jak w przypadku ustępującej Pierwszej Damy. Umówmy się – nie będzie brawurowych dziesięć lat, Agata Duda w roli żony prezydenta była – delikatnie mówiąc – nienachalna.

I ta nienachalność została też zauważona i surowo podsumowana – nie tylko przez część mediów, ale i przez kabareciarzy. – Wychodzisz, nic nie mówisz i wtedy jest Agata Duda – podśmiewał się w swoim stylu Jerzy Kryszak, gdy gościł u Kuby Wojewódzkiego.

– Jeśli ktoś nie wykorzystuje żadnej swojej szansy, tylko pełni funkcje czysto reprezentacyjne, pokazuje się, kiedy musi, albo wyjeżdża z biurem podróży ze swoim mężem po całym świecie, to w ogóle mnie nie interesuje, co ma do powiedzenia. I nie dotyczy to tylko jednej opcji politycznej – żeby była jasność – przyznawała dziennikarka Dorota Wellman.

Ekspert o stylizacji Agaty Dudy

Agata Duda, podobnie jak poprzednie Pierwsze Damy, często trafia pod lupę stylistów modowych, którzy chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami w kolorowych magazynach i portalach plotkarskich. Jednej z ostatnich kreacji żony Andrzeja Dudy trafiła – nie pierwszy raz – pod lupę Michała Musiała. Ekspert podzielił się swoimi wrażeniami na temat stroju i fryzury Dudy z serwisem Plotek.

– Sukienka pierwszej damy miała ponadczasowy, wcięty w talii fason, który niestety nie zagrał z grochami. Zabrakło nowoczesności. Sukienka bardziej przypominała kreację sprzed kilku dekad, niż współczesną stylizację. Przy takim princie zdecydowanie lepiej sprawdziłby się nieco odważniejszy, bardziej nonszalancki krój. Do tego ten czerwony pasek – niby klasyka, aczkolwiek nie nosimy się tak już od dawna – ocenił modowy ekspert.

A fryzura? Tutaj Musiał był jeszcze mniej dyplomatyczny. – Kolejny całość jest zbyt wyczesana i bardziej przypomina perukę, niż współczesną formę. Brakuje lekkości i świeżości. Zdecydowanie lepszą opcją byłoby zrezygnowanie z tak dużej ilości lakieru i postawienie na naturalność. To samo tyczy się koloru – jest zbyt płasko i jednolicie – podsumował w rozmowie z serwisem Plotek.pl

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pierwsza Dama (@pierwszadama_akd)

Źródło: Plotek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *