Cristiano Ronaldo zostanie deportowany?! Gigantyczne problemy gwiazdora, a wszystko przez TEN wulgarny gest [WIDEO]

Wielka burza wokół Cristiano Ronaldo. Występujący w arabskim Al-Nassr Rijad może zostać wyrzucony z kraju. Powód? CR7 złapał się za krocze.

Na to nazwisko Ronaldo reaguje alegricznie

Cristiano Ronaldo uwielbia, gdy jest o nim głośno, ale chyba nie o taki rozgłos tym razem mu chodziło. 38-letni Portugalczyk, który od kilku miesięcy występuje w lidze Arabi Saudyjskiej, popadł w ogromne tarapaty.

Wszystko wydarzyło się po przegranym przez jego drużynę meczu z Al Hilal.

Cristiano Ronaldo już w trakcie meczu był wyraźnie sfrustrowany. Jego zespół przegrywał, a sam portugalski gwiazdor niczym szczególnym się nie wyróżniał. Co więcej, gdy tylko znajdował się przy piłce kibice rywala krzyczeli „Messi, Messi” – a na nazwisko Argentyńczyka, z którym przez lata rywalizował w lidze hiszpańskiej, reaguje wręcz alergicznie.

W pewnym momencie Ronaldo nie wytrzymał. W 57. minucie meczu po jednym ze starć Portugalczyk założył rywalowi dźwignię na szyję i zaczął dusić, a następnie rzucił nim o ziemię. Za tę sytuację został ukarany tylko żółtą kartką przez sędziego Michaela Olivera. Ostatecznie mecz zakończył się niekorzystnym wynikiem dla Al-Nassr. Wicelider Saudi Premier League przegrał 0:2 i szanse na mistrzostwo kraju wydają się dla Ronaldo i spółki już tylko iluzoryczne.

Ronaldo zostanie deportowany?

Jednak do prawdziwego skandalu doszło dopiero po zakończeniu meczu. Kibice nie odpuszczali schodzącemu z boiska Ronaldo i dalej skandowali nazwisko Leo Messiego. Wkurzony Portugalczyk ironicznie się uśmiechnął, a następnie złapał się za krocze patrząc w kierunku kibiców. A Arabia Saudyjska to nie Hiszpania i w tym wypadku piłkarz może odczuć to na własnej skórze.

– Prawo dotyczy wszystkich, również Cristiano – napisał na Twitterze prawnik Nouf bint Ahmed, profesor Uniwersytetu Genewskiego. Jego zdaniem piłkarz popełnił przestępstwo znieważenia publicznego. – To czyn nieprzyzwoity należący do grupy przestępstw przewidzianych do aresztowania i wydalenia, jeśli został dokonany przez obcokrajowca. Złożymy zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie – zapowiedział Ahmed.

– To też jest przestępstwo. Atak na zawodnika Al-Hilal nie ma nic wspólnego ze sportowym pojedynkiem – oświadczył ceniony prawnik odnosząc się do duszenia rywala przez Cristiano.

Czy pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki został deportowany i zmuszony do rozwiązania kontraktu? Mimo wszystko trudno to sobie wyobrazić…

Źródło: WP Sportowe Fakty

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *