Co za bluzgi! Tak w przerwie meczu rozmawiają ze sobą reprezentanci Polski. „Zamknij p***e” [WIDEO]

Piotr Zieliński i Nicola Zalewski starli się w tunelu przed hitem włoskiej ligi. Reprezentanci Polski obrażali się, a wszystko wyłapały mikrofony.

Zieliński i Zalewski dali „po garach”

W ubiegłym Fernando Santos został przedstawiony jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej. Portugalczyk ma przed sobą kilka zadań z awansem na mistrzostwa Europy 2024 i mistrzostwa świata 2026 na czele. Problemów w kadrze Biało – Czerwonych nie brakuje, wciąż w powietrzu unosi się pomundialowy smrodek związany z premiami obiecanymi piłkarzom przez Mateusza Morawieckiego, a eliminacje do mistrzostw Europy za pasem.

Wygląda na to, że Santos będzie musiał zająć się również poprawą atmosfery w polskiej kadrze i zażegnaniu konfliktów. Duet Piotr Zieliński i Nicola Zalewski może przyprawić selekcjonera o ból głowy.

O niesnaskach między reprezentantami Polski może świadczyć to, co wydarzyło się w niedzielę przed hitem włoskiej Serie A między Napoli, gdzie występuje Zieliński, a Romą z Zalewskim w składzie. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem polskich kibiców, ponieważ obaj gracze powinni być ważnymi ogniwami w kadrze Fernando Santosa…Ale ich kłótnia w tunelu nie napawa optymizmem w kontekście ich współpracy w reprezentacji.

Tak rozmawiają reprezentanci Polski

Przed wyjściem na drugą połowę spotkania, doszło do wymiany zdań między Zielińskim, a Zalewskim, która w niecałą godzinę została obejrzana przez kilkadziesiąt tysięcy osób. Słyszymy w niej, jak obaj zawodnicy używają wobec siebie rynsztokowych zwrotów, prowadząc tzw. trash-talk. Trudno to nawet skomentować…

— Czego sp***? – krzyknął Zieliński w kierunku młodszego kolegi.
— Następny jesteś! – odpowiedział Zalewski.
— Mor*** zamknij! – wypalił pomocnik Napoli.
— Zamknij p*** k***! – odparł pomocnik Romy.

„Rozmowa” piłkarzy jest szeroko komentowana zarówno przez kibiców, jak i ekspertów. Czy oni tak ze sobą tak po prostu rozmawiają i to jest dla nich normalne? A może tłem tej kłótni jest jakiś większy konflikt? Doprawdy, trudno zrozumieć to, co wydarzyło się w tunelu między reprezentantami Polski.

Po dwudziestu spotkaniach Napoli jest liderem Serie A, gromadząc 53 punkty, czyli aż o trzynaście więcej niż drugi Milan. Z kolei Roma jest szósta, z 37 punktami.

Źródło: Sport.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *