Cmentarna afera! Krystyna Pawłowicz poszła na groby i się nasłuchała. „To efekt szczucia na mnie”

Krystyna Pawłowicz wybrała się na jeden z warszawskich cmentarzy. Według jej relacji, nasłuchała się obelg „od widzów TVN”.

Mówisz „Krystyna Pawłowicz” i co widzisz? My na przykład wkurzoną, rozedrganą ze złości kobietę, która od lat obraża wszystkich, którzy mają inne spojrzenie na świat, inne poglądy i nie podzielają wizji Polski, jaką przez lata wybudowało Prawo i Sprawiedliwość. I nie, nie dlatego, że się naoglądaliśmy TVN-u24 albo naczytaliśmy jakichś „niemieckich” portali.

Od lat obserwujemy dramatyczną walką sędziny Trybunału Konstytucyjnego o atencję. Być może jej tzw. kontrowersyjne wypowiedzi (my nazwalibyśmy je skandalicznymi, jeśli nie chamskimi) są sposobem na samotność albo jej skutkiem. Tego nie wiemy, ale gdzieś do cholery musi być przyczyna nienawiści, którą pani Pawłowicz w sobie nosi.

Była posłanka PiS potrafiła nazwać w swoich internetowych wpisach wyborców Donalda Tuska „Polakami-Polskobójcami”, przyrównała opozycyjny Marsz Miliona Serc do wojsk Werhmachtu, które 1 października weszły do Warszawy, firmy wspierające WOŚP to wg niej „nie Polacy”, szczuła na transpłciowe 10-letnie dziecko, przekonywała, że osoby homoseksualne to”osoby zaburzone seksualnie, chore po prostu, które powinny się leczyć”. Można by tak jeszcze długo wymieniać.

1 listopada Krystyna Pawłowicz wybrała się na jeden z warszawskich cmentarzy. I – przynajmniej według jej relacji – nasłuchała się tam od ludzi różnego rodzaju obelg i inwektyw. Całą sytuację opisała w mediach społecznościowych.

„W tym roku na cmentarzach, które odwiedzałam w Warszawie, spotkałam się ze wyjątkową falą agresji i obelg. Też ze strony osób starszych, widzów TVN” – oświadczyła była posłanka PiS. Kto jest temu winny? Wg. niej Koalicja Obywatelska, Trzecia Droga i Lewica. „To efekt stałego szczucia na mnie przez obecną jeszcze opozycję, wzmożonego i ośmielonego dodatkowo sukcesem wyborczym partii nienawiści” – dodała.

Jeden z użytkowników Twittera zwrócił uwagę na pewność z jaką Pawłowicz stwierdziła, że osoby, które miały zachowywać się wobec niej agresywnie, oglądają na co dzień stację TVN. „A jak Pani identyfikuje widzów TVN na cmentarzu?” – spytał. „Po obelgach im właściwych” – odparła krótko sędzia TK.

A więc jak zwykle winni są wszyscy z TVN-em na czele, tylko nie sama Pawłowicz. Pani Krysiu, taka pani jest zawsze mocna za klawiaturą, trzeba było tych wszystkich „agresorów” doprowadzić do porządku w kilku żołnierskich słowach. Kilku anty-Polaków się odezwało, może był wśród nich jakiś homoś do leczenia i nie dała pani rady? Może trzeba było chwycić za telefon i nagrać tych wyznawców Tuska i TVN? A może to się w ogóle nie wydarzyło?

Źródło: Wp.pl

18 Odpowiedzi na Cmentarna afera! Krystyna Pawłowicz poszła na groby i się nasłuchała. „To efekt szczucia na mnie”

 1. Bohdan pisze:

  To nieszczęśliwa kobieta zakompleksiona w ten sposób próbuje budować swój wizerunek jako ofiary który jest słaby nie bez kozery jest fakt przypomnę Pani wypowiedź cytuje
  Ta ustawa jest niekonstytucyjna lecz zagłosuje jak mój klub , No droga Pani ktoś aspirujący do honoru sędziego takie słowa i jeszcze został nominowany do TK przecież to KPINA z PRAWA zwyczajnie Orwell się kłania

 2. bozena pisze:

  TO diabiel wcielony , jak taka osoba kieruje sadownictwem , kto jej dal to wladze , to opryskliwa i butna kobieta bez zadnych zachamowan, a po drugie czekalam na to 8 lat i KARMA WRACAczuje teraz na swoich barach teraz moze zrozumie co zrobila,dla mnie ta kobieta to parchan…

 3. Stefan pisze:

  Dostałaś Kobieto to na co zasłużyłaś obrażając niewybrednymi epitetami wiele Osób. Karma powróciła do źródła . Brawo.

 4. Gośka pisze:

  Ta osoba nie jest warta niczyjej uwagi,a że ludziom podcięły nerwy to się nie dziwię.To nie żadna pani Krysia tylko wściekły pies Kaczynskiego

 5. Jan pisze:

  Ja bym to leczył> Może kilogram sałatki jarzynowej dziennie wystarczy?

  A SWOJĄ DROGĄ CZY OSDOBY MAJĄCE ZABURZENIA PSYCHICZNE MOGĄ PEŁNIĆ FUNKCJĘ SĘDZIEGO?

 6. siggi pisze:

  ta kobieta nie jest calkiem zdrowa psychicznie a zasiada w trybunale .Wyslac ja na badania do psychiatry czy nadaje sie na to stanowisko.. Jestem bardzo ciekawy po czym ona odroznia widzow TVN ??? po opasce czy po czym ? bo widzow Tvp mozna poznac po komunalach jakie mowia

 7. Anna pisze:

  Ta kobieta nie powinna być Sędzią.Przynosi wstyd społeczeństwu polskiemu.To ona pierwsza wprowadziła jedzenie na posiedzeniach Sejmu,doprawdy brak jej podstawowego wychowania i dobrych manier.Jej internetowe wpisy obrażają ludzi nie popierających Pisu.Wielki WSTYD!.

 8. Janina pisze:

  Ta kobieta jest tak bezczelna że drugiej takiej szukać ze świecą.Uwaza że jej wolno pisać, mówić i obrażać na każdym kroku.Tym razem otrzymała gratisowo odwet za swoje postępowanie. Gęba w kubeł i pokorą moja pani.

 9. sam pisze:

  Nie podoba jej się głos ludu? Przyzwyczajona do tego, że policja ucisza krytyków PiSu? Prawie jak Kaczyński…tetryczka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *