Black Eyed Peas uratuje Sylwestra Marzeń? Zobaczcie, jakie warunki postawił zespół

Jak już wiemy, to Black Eyed Peas zastąpią Mel C w czasie sylwestrowej zabawy. Poznaliśmy część szczegółów kontraktu, jaki zawarto z zespołem.

Black Eyed Peas zagrają, ale na jakich warunkach?

Mel C oficjalnie zrezygnowała z zagrania koncertu w Polsce po tym, jak dowiedziała się, że media publiczne w naszym kraju nie wspierają społeczności LGBT. Zespół Black Eyed Peas także wspiera mniejszości seksualne, ale mimo tego zagra dla polskiej publiki.

Grupa została ściągnięta do Polskie niemal na ostatnią chwilę. Pudelek poznał zaś listę życzeń muzyków. O co ci poprosili? Okazuje się, że nie są nazbyt ekscentryczni.

– Artyści poprosili, aby do ich dyspozycji w Zakopanem pozostawały biodegradowalne lub szklane naczynia, a także kosze z możliwością segregacji odpadów – donosi informator Pudelka.

Do tego Will. I.am jest na wegańskiej diecie, więc będzie musiał otrzymać bezmięsne potrawy.

„Amerykański szef kuchni, który na co dzień obsługuje muzyków, przekazał organizatorowi 56-stronnicową książkę z przepisami na dania, które lubi raper i szczegółowymi wytycznymi, jak je prawidłowo przygotować „, dodaje portal.

Źródło serwisu poinformowało też, że artyści rzekomo zażyczyli jednak także sobie np. słynne polskie, mięsne danie – golonkę. Will. I.am na pewno jednak nie skosztuje powyższego smakołyku.

Występ z Sarą James

Wiemy też, że zespół  zaprosi na scenie Sarę James. Muzycy śpiewali już z nastoletnią Polką podczas finału „America’s Got Talent”. Wówczas wykonali wspólnie „Let’s Get It Started”, czyli jednen z największych hitów grupy.

Przez lata wokalistką zespołu była Fergie, ale w lipcu 2011 r. podczas jednego z koncertów w Anglii ogłosiła zawieszenie działalności zespołu. Niedługo potem formacja wróciła na scenę, ale bez niej. We wrześniu 2016 r. muzycy nagrali nową wersję swojego przeboju „Where Is the Love?”, tym razem z udziałem innych wykonawców, m.in. Tori Kelly i Jessie.. W 2020 wydali album pt. „Translation”. Zapewne to ten krążek będą promować w czasie występu w Zakopanem.

Przed polską publicznością zagrają też zespoły disco-polo.

Źródło: pudelek.pl

Jacek Walewski

Od wielu lat publikuję artykuły na różne tematy: począwszy od polityki, ekonomii i nowych technologii po popkulturę. W przeszłości współpracowałem z m.in. Magazynem Gitarzysta czy Esensja.pl Obecnie oprócz pisania dla Crowd Media, publikuję swoje artykuły na Bitcoin.com i Cryps.pl Jestem autorem tysięcy artykułów dot. wyżej wspomnianych kwestii.
Politykę poznawałem "od kuchni", współpracując z posłem Mirosławem Suchoniem (Polska 2050) i posłanką Mirosławą Nykiel (PO). Działałem także społecznie w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *