Barbara Nowak kontratakuje, co za wpis! Nie uwierzycie, jak nazwała Rafała Trzaskowskiego. „Bój przeciw Polsce”

Barbara Nowak jest wściekła na Rafała Trzaskowskiego. „Terminator” – jak go nazwała – zdecydował o usunięciu symboli religijnych z warszawskich urzędów.

Burza po decyzji Rafała Trzaskowskiego

Barbara Nowak była jedną z najczęściej cytowanych postaci, jakie w ostatnich latach poznaliśmy dzięki rządom PiS. Do tej pory trudno nam uwierzyć, że osoba o tak radykalnych poglądach, a przy tym pozbawiona elementarnej empatii i tolerancji mogła być małopolską kurator oświaty. Ale dla poprzedniej ekipy nie było rzeczy niemożliwych. Z tym większą radością przyjęliśmy informację o odwołaniu adoratorki Ryszarda Terleckiego ze stanowiska przez Barbarę Nowacką.

Kuratorium nie jest od zakazywania udziału w spektaklach teatralnych, od karania dyrektorów za sprawy polityczne czy od wyjątkowo ostrych polemik na w mediach społecznościowych. Kuratorium oświaty jest od pomagania szkołom, stawania po stronie mądrej, dobrej, polskiej, odpowiedzialnej edukacji – mówiła ministra oświaty i zakończyła karierę Barbary Nowak.

Jednak o byłej kurator oświaty wciąż jest głośno. Tym razem Nowak chwyciła za klawiaturę w związku z ostatnią decyzją Rafała Trzaskowskiego. Przypomnijmy: prezydent Warszawy podpisał rozporządzenie, na mocy którego z urzędów znikną symbole religijne. Nowych wytycznych jest więcej. Rozporządzenie podpisane przez Trzaskowskiego zakłada też m.in. respektowanie przez urzędników prawa związków jednopłciowych. Od teraz będzie można odebrać dokumenty w imieniu partnera lub partnerki czy kontaktować się ze szkołą w sprawie dziecka jednego z nich.

Rafał Trzaskowski jak Termnator!

Na PiS i środowiska katolickie decyzja Rafała Trzaskowskiego podziałała jak czerwona płachta na byka albo jak Donald Tusk na Jarosława Kaczyńskiego. W gronie krytyków nie mogło zabraknąć Barbary Nowak. Jeśli stoicie, to lepiej usiądźcie, jeśli siedzicie, to zapnijcie pasy.

– Terminator Trzaskowski w ostatecznym natarciu! Niszczył już młodych, oddając ich w ręce deprawatorów z Lgbt, czas zniszczyć Warszawę! Nie dali rady bolszewicy w 1920, czy Niemcy hitlerowskie mordując i burząc stolicę? Trzaskowski rusza na bój z tradycją, historią, przeciw Polsce! – napisała wyraźnie poruszona Barbara Nowak na platformie X.

Terminator Trzaskowski, jak nam się to podoba! Duży plus dla pani Barbary za znajomość klasyków kina akcji. Ale jeśli prezydent Warszawy to Terminator, to do jakiej bohaterki Hollywood porównać działalność Barbary Nowak?

 

Źródło: o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *