Agata Duda w ogniu krytyki, modowy ekspert nie miał litości. Było też o prezydencie! „W przeciwieństwie do małżonki…”

Andrzej Duda i jego małżonka Agata odwiedzili Chiny. Para prezydencka trafiła pod lupę Michała Musiała, modowego eksperta.

Dwie kadencje, mało słów

Wielkimi krokami zbliża się koniec prezydentury Andrzeja Dudy. Oj, tego dnia w wielu domach będą strzelać szampany. Jednak zanim do tego dojdzie, będziemy oglądać wojenkę w obozie Zjednoczonej Prawicy.

Chętnych na start w wyborach i zastąpienie Dudy będzie wielu, a miejsce być może tylko jedno. Póki co wiemy, że niewiele wiemy. Tak samo, jak w przypadku ustępującej Pierwszej Damy. Umówmy się – nie będzie brawurowych dziesięć lat, Agata Duda w roli żony prezydenta była – delikatnie mówiąc – nienachalna.

I ta nienachalność została też zauważona i surowo podsumowana – nie tylko przez część mediów, ale i przez kabareciarzy. – Wychodzisz, nic nie mówisz i wtedy jest Agata Duda – podśmiewał się w swoim stylu Jerzy Kryszak, gdy gościł u Kuby Wojewódzkiego.

– Jeśli ktoś nie wykorzystuje żadnej swojej szansy, tylko pełni funkcje czysto reprezentacyjne, pokazuje się, kiedy musi, albo wyjeżdża z biurem podróży ze swoim mężem po całym świecie, to w ogóle mnie nie interesuje, co ma do powiedzenia. I nie dotyczy to tylko jednej opcji politycznej – żeby była jasność przyznawała dziennikarka Dorota Wellman.

Modowa wpadka Agaty Dudy?

Agata Duda, podobnie jak poprzednie Pierwsze Damy, często trafia pod lupę stylistów modowych, którzy chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami w kolorowych magazynach i portalach plotkarskich. Jedna z ostatnich kreacji żony Andrzeja Dudy trafiła – nie pierwszy raz – pod lupę Michała Musiała. Ekspert podzielił się swoimi wrażeniami na temat stroju Pierwszej Damy podczas wizyty w Chinach.

– Agata Duda niestety znów zaliczyła modową wpadkę. Ostatnio było znacznie lepiej i luźne garnitury były doskonałym kierunkiem dla pierwszej damy. Teraz mamy do czynienia z sukienką, która prezentuje się bardzo niekorzystnie. Nic tutaj nie gra – ani kolor, ani fason. Góra bardziej przypomina origami, niż elegancką formę. Patrząc na dół kreacji jest tylko gorzej mamy tu do czynienia z niekorzystną asymetrią – ocenił Michał Musiał.

Modowy ekspert ocenił też Andrzeja Dudę. Musiał nie miał zamiaru krytykować prezydenta, bo nie było za co. – Prezydent, w przeciwieństwie do swojej małżonki, wypadł naprawdę dobrze. Nie ma się do czego przyczepić. Jest klasycznie, prosto i bez udziwnień – ocenił ekspert.

Źródło: Plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *