A jednak! Katarzyna Dowbor wraca do telewizji. Będziecie zaskoczeni, nie chodzi o TVN

Katarzyna Dowbor wraca na szklane ekrany. Wbrew plotkom, popularna dziennikarka nie zasili stacji TVN.

Trudna decyzja Miszczaka

Gdy Edward Miszczak zajął stanowisko dyrektora programowego Polsatu, od razu wziął się do pracy. Szybko zaczął nowe porządki. Doszło do prawdziwej rewolucji.

Najpierw widzów Polsatu zaskoczyły decyzje o zmianach w obsadzie programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, potem przyszedł kolejny szok – decyzja o pożegnaniu Katarzyny Dowbor.

Dowbor przez dekadę prowadziła program „Nasz nowy dom”, więc decyzja o rozstaniu się z gwiazdą zaskoczyła nie tylko fanów, lecz także pracowników Polsatu. W kulisach mówi się zresztą, że decyzja o rozstaniu nie przyszła Miszczakowi łatwo.

– Kasia to ikona tego programu, która błyskawicznie stała się dla widzów symbolem ciepła i dobroci. Dyrektor Miszczak długo bił się w tej sprawie z myślami i rozważał różne scenariusze, to była trudna decyzja – komentowała w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl osoba z produkcji.

W międzyczasie pojawiły się ciekawe spekulacje. Jak informował portal Shownews.pl, Katarzynę Dowbor chętnie widziałaby u siebie… TVN. Chodziło konkretnie o posadę gospodyni programu „Dzień dobry TVN”. Tę popularną śniadaniówkę także dotknęła ostatnio fala zwolnień. TVN zdecydowało się na usunięcie z programu Małgorzaty Rozenek-Majdan, Agnieszki Woźniak-Starak, Anny Kalczyńskiej, Andrzeja Sołtysika i Małgorzaty Ohme.

Katarzyna Dowbor wraca na antenę

Jak się okazuje, Katarzyna Dowbor ma już nową pracę. Popularna dziennikarka wraca na szklane ekrany w nowym programie emitowanym na antenie Canal+ Domo.

– Bezrobocie Kasi nie trwało zbyt długo. Już podobno znalazła nową posadę w telewizji – zdradza osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z Pudelkiem.

– Nie będzie to jednak żaden duży program emitowany na antenie TVN-u. Kasię przygarnęła mała stacja Canal+ Domo, która specjalizuje się w tematyce urządzania wnętrz i porad na temat domów, mieszkań i ogrodów. Odetchnęła z ulgą, że udało jej się zaczepić w nowym miejscu – dodał informator portalu.

– Jeśli wszystko się powiedzie, to nowy program z pewnością będzie wymagał mniejszej dyspozycyjności niż „Nasz Nowy Dom” i pozwoli jej skupić się na dodatkowych „chałturach” i rozwijaniu profili w mediach społecznościowych, do czego bardzo namawiają ją dzieci – podsumował informator Pudelka.

Źródło: Pudelek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *