Dowbor ostro i szczerze podsumowuje swoje relacje z Miszczakiem. „Wszystko sobie powiedzieliśmy”

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z Polsatu było największą tegoroczną sensacją w świecie show-biznesu. Gwiazda w szczerych słowach skomentowała swoją relację z byłym szefem Edwardem Miszczakiem.

Zaskakująca decyzja

Gdy Edward Miszczak zajął stanowisko dyrektora programowego Polsatu, od razu wziął się do pracy. Szybko zaczął nowe porządki. Doszło do prawdziwej rewolucji.

Najpierw widzów Polsatu zaskoczyły decyzje o zmianach w obsadzie programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, potem przyszedł kolejny szok – decyzja o pożegnaniu Katarzyny Dowbor.

Dowbor przez dekadę prowadziła program „Nasz nowy dom”, więc decyzja o rozstaniu się z gwiazdą zaskoczyła nie tylko fanów, lecz także pracowników Polsatu. W kulisach mówi się zresztą, że decyzja o rozstaniu nie przyszła Miszczakowi łatwo.

Kasia to ikona tego programu, która błyskawicznie stała się dla widzów symbolem ciepła i dobroci. Dyrektor Miszczak długo bił się w tej sprawie z myślami i rozważał różne scenariusze, to była trudna decyzja – komentuje w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl osoba z produkcji.

Dowbor o Miszczaku

Łatwo czy niełatwo, decyzja zapadła. A sama zainteresowana, czyli Katarzyna Dowbor, nie kryje rozgoryczenia tym, jak została potraktowana po tylu latach pracy nad programem.

Byłam na umowach o dzieło, jak cała ekipa. Podpisywaliśmy je na każdą transzę programu. Skończyła się transza i skończyła się umowa. Ja spokojnie mogłam iść do sądu pracy, kiedy zwolniono mnie z TVP, bo tam byłam na stałą umowę o pracę. Ale cały czas powtarzałam, że to nie ma sensu, bo jeżeli ktoś mnie nie chce, to nic na siłę – powiedziała Dwobor w wywiadzie dla „Twojego imperium”. Przyznała też, że nie ma zamiaru utrzymywać kontaktów z Miszczakiem.

Wszystko sobie nawzajem powiedzieliśmy: on mnie, ja jemu. Nie będziemy kontynuować tej znajomości. Jestem orędowniczką zamykania pewnych rozdziałów w swoim życiu – przyznała gwiazda.

Tymczasem nie cichną spekulacje na temat telewizyjnej przyszłości Katarzyny Dowbor. Według doniesień portalu Shownews.pl, byłą gwiazdę Polsatu chętnie widziałoby u siebie TVN. W tej stacji też doszło niedawno do fali zwolnień – z programem „Dzień dobry TVN” pożegnało się kilkoro prowadzących, w tym Małgorzata Rozenek-Majdan czy Agnieszka Woźniak-Starak. Powód? Stacja chce, by jej śniadaniówka była „bardziej swojska i domowa”. W tym pomóc mogłaby właśnie Dowbor – fani cenili jej naturalność w programie „Nasz nowy dom”.

Sama zainteresowana przyznała w rozmowie z party.pl, że nie narzeka na brak propozycji zawodowych.

Otworzyły się przede mną drzwi. Nawet kilka par. Ale czas jest bardzo dobrym doradcą, na spokojnie – powiedziała Dowbor.

Źródło: Teleshow

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *