Zwolnienie z TVP boli? Jakimowicz żali się na swoje koleżanki z programu „W kontrze”. „Uwierzyłem jej, a ona mnie sprzedała”

Jarosław Jakimowicz wyleciał z TVP. Gwiazdorka chyba wciąż boli to zwolnienie, bo pozwolił sobie na wymowny wpis dotyczący programu „W kontrze” i współpracujących z nim dziennikarek.

Jakimowicz znika z TVP

Rok 2023 nie należy do najlepszych w życiu Jarosława Jakimowicza. Długowłosy skandalista stracił ciepłą posadkę w telewizji rządowej. Dlaczego Jakimowicz zniknął z TVP?

Bezpośrednim powodem były – jak wynika z pisma, do którego dotarł portal Wirtualne Media – „liczne przykłady nieprzyzwoitych zachowań, zwłaszcza wobec współpracujących z Jakimowiczem kobiet”.

Okazuje się, że do dyrekcji TAI trafiało sporo skarg. Portal Pudelek dokopał się nawet do ich treści.

Dopuszcza się wulgaryzmów na antenie. Przykładem są chociażby słowa „nasrane, narzygane”. (…) Po zwróceniu przeze mnie uwagi stwierdził, że politycy też używają wulgaryzmów – czytamy w jednej ze skarg. Padły też zarzuty, że Jakimowicz „przerywa rozmówcy wypowiedzi w połowie zdania, przekrzykuje, próbuje wytrącić z narracji, gestykuluje i robi dziwne miny”.

Jedna z dziennikarek, które współpracowały z Jakimowiczem, zarzuca mu, że nastawiał przeciwko niej gości.

Wysyła gościowi programu kolejne kłamliwe nagrania na mój temat, (…) namawia gościa do wystąpienia przeciwko mnie, oczernia, próbuje zdyskredytować i szkaluje. To czysta mowa nienawiści, która być może za chwilę zamieni się w działania nie tylko werbalne – czytamy w korespondencji, którą ujawnił Pudelek.

Gwiazdorek się żali

Sam zwolniony gwiazdor uważa, że zarzuty są fałszywe, a w całej aferze dopatruje się manipulacji, która ma zniszczyć jego wizerunek. Ewidentnie boli go to zwolnienie, gdyż ostatnio pozwolił sobie na wpis, w którym uderza w swoje byłe koleżanki z „W kontrze”.

Jakimowicz postanowił „wytłumaczyć jako były wydawca i lokomotywa programu” kulisy show TVP. Jak opisuje, na rozmowę z gościem jest około 10 minut.

Na to wszystko jest 10 minut i dwoje prowadzących gdzie każdy zada max 2 pytania. Na słuchawce słyszysz od wydawcy zostało 5 minut a twoja współprowadząca zaczyna 3 raz temat Podlasia i jak ona mogła się jeszcze kąpać, opalać, trenować , tańczyć…..to było tak i tak… – relacjonuje i wskazuje, że „tylko z Ogórek nie było takiego problemu”.

Program „W kontrze” wcześniej czy później spadnie z anteny, bo na co komu letni rosół. Maciorowska może już rozumie może nie, dlaczego jeszcze jest na antenie, ale załóżcie się, że będzie to krótki lot. Uwierzyłem jej, a ona mnie sprzedała. Obrzydliwe – skwitował blondwłosy gwiazdorek.

Żródło: Instagram

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *