Został gwiazdą TVP po serii materiałów o Pawle Adamowiczu. Teraz posiedzi za kratkami za znęcanie się nad partnerką

Łukasz S. to były pracownik TVP Gdańsk. Mężczyzna został zatrzymany w Sopocie przez policję i trafił do więzienia na 90 dni za znęcanie się nad partnerką.

Kurski go wychwalał

Po objęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, kariera Łukasza S. nabrała rozpędu. Mężczyzna trafił z TV Republika do TVP, gdzie współtworzył program „Minęła dwudziesta”, ale przede wszystkim „zajmował się” Pawłem Adamowiczem. Łukasz S. tworzył kolejne propagandowe materiały na temat działalności zamordowanego w 2019 r. prezydenta Gdańska. „To dobry dziennikarz, bardzo odważny, zmaga się z mafią trójmiejską” – chwalił go ówczesny prezes TVP, Jacek Kurski.

Kariera Łukasza S. wyhamowała, gdy w 2019 r. „Wyborcza” poinformowała, że mężczyzna usłyszał zarzuty psychicznego i fizycznego znęcania się nad swoją partnerką, której gehenna miała trwać ok. roku. 11 listopada 2018 r. kobieta złożyła zawiadomienie na policję po tym, jak S. w trakcie domowej awantury celowo miał przytrzasnąć jej rękę drzwiami i złamać nadgarstek. Ostatecznie dla byłego pracownika TVP skończyło się grzywną.

W poniedziałek mężczyzna został zatrzymany w Sopocie. – Wobec 41-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego policjanci podjęli interwencję w sobotę późnym wieczorem, gdy zauważyli, że wspólnie z drugą osobą usiłują spożyć alkohol w miejscu niedozwolonym – przekazała „Wyborczej” Lucyna Rekowska, rzeczniczka sopockiej policji.

To nie pierwszy wybryk Łukasza S.

– W wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach okazało się, że 41-latek jest poszukiwany i zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku trafił do aresztu celem odbycia zastępczej kary 90 dni pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą. Za usiłowanie spożycia alkoholu mężczyźni zostali pouczeni – poinformowała rzeczniczka.

W lutym 2018 r. „Wyborcza” opisała ekscesy, jakich Łukasz S. dopuścił się w pociągu pendolino. Będąc pod wpływem alkoholu wulgarnie groził załodze pociągu i interweniującym funkcjonariuszom SOK. Powoływał się przy tym na wpływy. Został skazany na pięć miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata i 4,5 tys. zł grzywny. Poza tym poszkodowanym czterem osobom musiał zapłacić po 2 tysiące złotych.

Źródło: Wyborcza.pl

5 Odpowiedzi na Został gwiazdą TVP po serii materiałów o Pawle Adamowiczu. Teraz posiedzi za kratkami za znęcanie się nad partnerką

  1. do Mira pisze:

    Mira, wyborcy pisu nie mają żadnych idoli. Oni głosują bezmyślnie tak jak im proboszcz każe. Nawet jakby kacyk pisowski zgwałcił im nieletnią córkę, drugi zarżnął zonę, a trzeci go okradł – to i tak zagłosuje na Większego od Boga kacapskiego agenta – św. Kuternogę Szczebnatego. Lata ogłupiania religią odebrały takim umiejętność myślenia i przewidywania konsekwencji wlasnych czynów.

    Problem nie leży w wyborcacjh pisu a w cynicznych jadzisynach w rodzaju rzakowskiego czy chołowni, którzy demontują antypisowców

  2. Mira pisze:

    Albo biją kobiety , albo ciągną na linie psa za samochodem i to jedne z tych „delikatniejszych” przestępstw. Lista jest długa i obejmuje niemal wszystkie paragrafy kodeksu karnego . Pogratulować idoli pisowyborcy .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *