Żona Stuhra dała do pieca! Bolesna odpowiedź na żale Romy Wąsik w TV Republika. „Męża nie ma, zimno jest”

Katarzyna Błażejewska-Stuhr skomentowała wywiad Romy Wąsik u Danuty Holeckiej. Żona Macieja Stuhra nie miała litości dla jej słów.

Żony aresztowanych weszły do gry

Żona Macieja Stuhra, Katarzyna Błażejewska-Stuhr pokazała polityczny pazur. Do tej pory to raczej jej mąż kojarzył nam się z komentowaniem aktualnych wydarzeń w polskiej polityce, jednak tym razem to znana dietetyk pokusiła się o szyderkę i kpiny. Wszystko przez – a jakże by inaczej – sprawę duetu Mariusz Kamiński & Maciej Wąsik. A mówiąc konkretniej – wypowiedzi żony tego drugiego na antenie TV Republika.

— To nie pierwsze ciosy, które spadają na nas z Maćkiem, ale muszę przyznać, że to dla mnie szok. Nie ma go, bo go wzięli. Nie mogę się z nim skontaktować — mówiła w rozmowie z portalem wPolityce Roma Wąsik, żona aresztowanego polityka Prawa i Sprawiedliwości. — Ja was tylko proszę o jedno, nie zapomnijcie o nich! Bo ta opresyjna władza właśnie na to liczy, że będą dwa, maksymalnie trzy dni wzmożenia i to przyschnie — stwierdziła w tym samym wywiadzie.

Medialny tour trwał dalej, bo Roma Wąsik wystąpiła też (wraz z Barbarą Kamińską) w TV Republika. Kobiety zostały nawet nazwane przez paskowego żonami… więźniów politycznych.

– To są igrzyska, w których publiczność będzie decydowała o życiu i śmierci – zaczęła żona Macieja Wąsika. Na tym się nie skończyło. – Mąż także rozpoczął głodówkę. Powiedział, że czuje, że tak musi i tak trzeba. Ciężko jest patrzeć na męża – kontynuowała Roma Wąsik. W końcu opowiedziała o problemach z ogrzewaniem, bo nie wiedziała, jak zmienić temperaturę w mieszkaniu.

Żona Macieja Stuhra wbiła szpilę

– Nie spodziewałam się tego, że zastanę taką rzeczywistość. (…) Wszystko stoi, kubek z herbaty, kluczyki, które gdzieś rzucił. I takie prozaiczne rzeczy – jest za zimno, trzeba zrobić cieplej. Ale jak? To zawsze robił on. Dzisiaj jak do niego przyszłam, to się zapytałam, jak mam zwiększyć temperaturę na tym urządzeniu, żeby zrobiło się odrobinę cieplej. Wytłumaczył mi powiedziała Wąsik.

Bolesna riposta nadeszła ze strony Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr, żony Macieja Stuhra. Dietetyk bezlitośnie wyśmiała żale pani Barbary. – Trochę politycznie, ale bardziej feministycznie i ludzko. Męża nie ma, zimno jest. Na szczęście mąż nie łamał prawa, więc jest w pracy, a nie w więzieniu. A co ważniejsze – ja wiem, co zrobić i gdzie szukać pomocy, kiedy jej potrzebuję – napisała Błażejewska-Stuhr na Instagramie.

– Awaria pieca skłania mnie do tego, żeby o samodzielności kilka słów powiedzieć… Osoby każdej płci powinny umieć gotować, gospodarować finansami, zarabiać pieniądze i robić rzeczy, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. […] Tak wspaniale jest wiedzieć i czuć, że dam radę w każdej sytuacji! […] – podsumowała.

Źródło: Pudelek.pl

 

2 Odpowiedzi na Żona Stuhra dała do pieca! Bolesna odpowiedź na żale Romy Wąsik w TV Republika. „Męża nie ma, zimno jest”

 1. Agrafiena Tumitamska pisze:

  Szkoda na was czasu.
  Usuwanie komentarzy to przejaw wolności slowa, rozumianej w stylu zamordyzmu waszych mocodawców.

  Mam nadzieje , że odczujecie ten burdel który promujecie na wlasnej skórze
  Tego wam życzę z całego serducha

 2. Gnomeo pisze:

  Żona tego karykaturzysty powiedziala ze jej mąż jest w pracy a nie w więzieniu.

  Różnica miedzy jej mężem a więzniami politycznymi jest taka ,że on całe życie jechał na sławnym tacie i jak ruszy ofensywa to spierdzioli za granicę.

  Aktor nie obroni nikogo od mafii moze się jedynie stać jej częścią w zakontkach sztuki czy innych poczekalniach.

  Odpowiedzialność za Polskę wiaże się z wyrzeczeniami i atakami. Co na ten temat może powiedzieć aktor – jakie ma prawo do głosu – nie ma.

  Jak bym miał obstawiać
  To aktorzyna nie uratuje nas przed niczym – potrafi jedynie grać na emocjach
  Ja przyjdzie co do dzego to nawet w szeregu z karabinem nie stanie, chyba że po grochówkę w przebraniu kobiety.

  Zresztą historię wszyscy znają Śztura i rodziny. W arkuszu kalkulacyjnym mogli by się znaleźć na biegunach nieskończoności pod względem patriotyzmu i oddania ojczyźnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *