Żenady tygodnia część 1. Czy ktoś przebije TVP? [NASZ RANKING]

Kuglowanie cenami paliw to najgorętszy temat kończącego się tygodnia. Ukraińcy za jednym podejściem posłali do nieba 400 żołnierzy wroga.

Żenady

Miejsce 3

Depositphotos.com

Atak na TVN

We wrześniu TVN wyemitował reportaż „Siła kłamstwa” autorstwa Piotra Świerczka, który udowodnił, że Antoni Macierewicz ukrywał naukowe analizy podważające teorię o wybuchach na pokładzie tupolewa. Szef podkomisji smoleńskiej po czterech miesiącach nagle się obudził i złożył skargę do KRRiT na wyemitowany materiał. KRRiT będzie badała reportaż po kątem „rozpowszechniania nieprawdziwych i nierzetelnych informacji”. Sprawa skończyła się gestem solidarności mediów, które na swoich stronach zmieściły „Siłę kłamstwa”. Wygląda na to, że Macierewicz osiągnął efekt odwrotny do zamierzonego, bowiem sama stacja nie mogłaby sobie zapewnić takich zasięgów w sieci. Ergo – reportaż dotarł do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Ciąg dalszy na następnej stronie »
Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *