Zaskakujący wątek afery mailowej! Anna Popek chciała pomóc Dworczykowi?! Gwiazda TVP odpowiada

Afera mailowa powraca z zaskakującym wątkiem. Tym razem na Poufnej Rozmowie pojawił się mail, którego autorką ma być Anna Popek. Ona sama zaprzecza, że wysłała opublikowaną wiadomość.

Powrót afery mailowej

Nowy, zaskakujący wątek w aferze mailowej! Na portalu Poufna Rozmowa ukazał się mail, którego nadawcą miała być gwiazda TVP Anna Popek.

Z ujawnionego screenu wynika, że mail został wysłany 24 marca 2020 roku, a więc w momencie, gdy mocno rozwijała się pandemia koronawirusa a rząd wprowadzał kolejne obostrzenia. Twarzą rządu w walce z pandemią był nie kto inny jak ówczesny szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, główny bohater afery mailowej, Michał Dworczyk.

Szanowny Panie Ministrze, wiem, że jest Pan teraz w oku cyklonu. Chciałabym móc przydać się w tym trudnym czasie — mam wiele wolnego czasu, bowiem w TVP ze względu na sytuację zdjęto wszystkie programy, które prowadzę. Nie było ich zresztą zbyt wiele — tak na marginesie – czytamy w opublikowanej wiadomości, której nadawcą miała być Anna Popek, a odbiorcą Michał Dworczyk. – Może wykorzystać potencjalną synergię Mediów Narodowych? Pisałam w tej sprawie do pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który skierował mnie do pana Przewodniczącego Krzysztofa Czabańskiego. Tu jednak sprawa się zatrzymała. PAP, Polskie Radio i TVP mogłyby pewne tematy wzajemnie sobie podawać, podbijać je, tworzyć i promować nowe autorytety. Jeśli uznałby Pan, że w tych nadzwyczajnych okolicznościach moglibyśmy działać wspólnie, proszę o kontakt – brzmi reszta maila, którego wysłano z domeny @annapopek.pl.

Anna Popek
screen/ Poufna Rozmowa

Anna Popek wyjaśnia

Sprawą zainteresował się portal Wirtualnemedia.pl i zapytał o opublikowaną na Poufnej Rozmowie wiadomość samą zainteresowaną.

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek wysyłała mail do Pana Ministra Dworczyka. Nie znam Jego adresu. Sprawy polityczne nie leżą w obszarze moich zainteresowań – napisała w odpowiedzi Anna Popek. Potwierdziła przy tym, że korzystała ze skrzynki mailowej w domenie @annapopek.pl.

Być może ktoś podszył się pod moją skrzynkę mailową – powiedziała prezenterka, która z TVP związana jest od końcówki lat 90.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Jedna odpowiedź na Zaskakujący wątek afery mailowej! Anna Popek chciała pomóc Dworczykowi?! Gwiazda TVP odpowiada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *