Żarty się skończyły, Katarzyna Cichopek pozywa Paulinę Smaszcz! Wśród świadków Anna Mucha i… Joanna Kurska

Katarzyna Cichopek pozwała Paulinę Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego o wszystkim ze szczegółami poinformowała na Instagramie.

Wojenka trwa

Trio Katarzyna Cichopek, Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski od miesięcy nie znika z czołówek plotkarskich portali i kolorowych magazynów. Sytuacja wygląda następująco: gwiazdka serialu „M jak Miłość” i prezenter TVP kojarzony ze skokami narciarskimi od ponad roku są w związku. Ale zanim do niego doszło Cichopek rozstała się z Marcinem Hakielem, a Kurzajewski ze wspomnianą Smaszcz.

Można by to rozrysować, ale nadążacie, prawda?

Paulina Smaszcz w ciągu ostatnich miesięcy nie szczędzi byłemu mężowi i serialowej Kindze szpil i wszelkich złośliwości.

– Myślę, że tata Maćka (…) który walczył zawsze o prawdę, wartości (…), czułby ogromny wstyd, jak zachowuje się jego jedyny syn. Mój teść zawsze mnie wspierał i bardzo angażował się w wychowanie moich synów, bo innych wnuków nie miał. Zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie, pomoc, dobre słowo, motywację. Na pewno liczył, że jego syn będzie wzorem dla swoich synów. Niestety, bardzo się mylił – mówiła w jednym z wywiadów. Cichopek też się już kilka razy mocno dostało, ale oszczędzimy wam tej lektury.

Pozew od Cichopek

W każdym razie para prowadząca „Pytanie na śniadanie” ma najwyraźniej po dziurki w nosie wojnę z Pauliną Smaszcz. Jak się okazuje, 8 czerwca pozwali do sądu dziennikarkę. Jest to kolejny pozew, który Smaszcz dostała od Katarzyny Cichopek, co aktorka (hehe) powołała nawet świadków na sprawę! Są to m.in. Joanna Kurska, była szefowa „Pytanie na śniadanie” i Anna Mucha. Skąd o wszystkim wiadomo? Z Instagrama Pauliny Smaszcz.

– Wczoraj dostałam kolejny pozew od pani Katarzyny Cichopek na totalnie wielkie pieniądze, bo przecież oni mają ich niewiele. To, co najśmieszniejsze to to, że wśród osób, które mają być świadkami, na pierwszym miejscu – pani Joanna Kurska, na drugim miejscu pani Anna Mucha, […] Nie no pani Katarzyno gratuluję świadków. Poza Maciejem Kurzajewskim nie znam nikogo, ale najbardziej gratuluję tych pierwszych nazwisk pań, których oczywiście nigdy nie poznałam i nie znam, bo one są rzeczywiście polskimi ikonami rodziny, wierności, macierzyństwa, lojalności, partnerstwa, życia wg dziesięciu przykazań religii katolickiej. Oj pani Katarzyno gratuluje ze pani się inspiruje takimi właśnie kobietami jako matka, żona i przyszła partnerka. Pozdrawiam – pożaliła się Smaszcz na InstaStories.

Wygląda na to, że szykuje się nam kolejna medialna wojenka.

Źródło: Se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *