Wyleciał z „Twoja twarz brzmi znajomo”, teraz zdradza zaskakujące kulisy. OTO, co dostał na odchodne

„Kris” Adamski podzielił los Katarzyny Dowbor i stracił pracę w Telewizji Polsat. Teraz choreograf zdradził zaskakujące kulisy zwolnienia.

Kolejne zwolnienie w Polsacie

Do tej pory maj kojarzył się z maturami i komuniami, ale wygląda na to, że Edward Miszczak postanowił to zmienić. Teraz pracownikom Telewizji Polsat ten wiosenny miesiąc będzie kojarzył się z głośnymi zwolnieniami. W poniedziałek gruchnęła wiadomość o podziękowaniu za wieloletnią współpracę Katarzynie Dowbor, która była prowadzącą program „Nasz nowy dom”.

Jak się okazuje, kilka godzin później z programu „Twoja twarz brzmi znajomo” wyleciał choreograf Krzysztof „Kris” Adamski. To on odpowiadał za starannie opracowane ruchy gwiazd podczas wcielania się w wylosowaną postać. — Kasię Dowbor zwolniono o godzinie 10, mnie o 14. Ale to, że Edward Miszczak mnie wyrzuca, to jest teraz komplement, bo dołączyłem do grona Gąsowski, Skrzynecka, Wiśniewski czy właśnie Kasia Dowbor – powiedział w rozmowie z „Faktem”.

„”Kris” związany był z muzycznym show od 2014 roku, czyli od pierwszej jego edycji. Przez ten czas przygotował choreografię aż dla 144 uczestników programu i stworzył tyle samo pokazów tanecznych grupy Kris Crew. Jego kreatywne pomysły trenerskie przekładały się na barwne występy na scenie, doceniane przez widzów programu. Telewizja Polsat pragnie podziękować Krzysztofowi Adamskiemu za ogromne zaangażowanie w realizację i wspólny sukces  najlepszego muzycznego  show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – przekazało biuro prasowe Polsatu.

Dostał cygara i zapalniczkę

Sam Adamski opowiedział nieco więcej o kulisach zwolnienia. — Nie czuję żadnej porażki, bo 2 tygodnie wcześniej na spotkaniu całej ekipy „Twoja twarz brzmi znajomo” Edward Miszczak ogłosił, że mamy rekord oglądalności, prawie 2 mln widzów, gdy inne programy mają po 800 tys. Mnie też osobiście dziękował, więc poniedziałkowe spotkanie było zaskoczeniem. Decyzji o zwolnieniu nie uzasadniono, usłyszałem tylko, dziękuję i dostałem cygara oraz zapalniczkę… — zdradził choreograf.

— Zwolnienie mnie przypominało rozstanie starych, dobrych kochanków: Słuchaj, byłeś świetny, zrobiłeś dobrą robotę i zapracowałeś na nasz sukces. Dzięki tobie mamy najlepszy program, rekord oglądalności, ale pewne formaty się wyczerpują, potrzebujemy zmian, świeżego oddechu… Czyli było świetnie, ale już cię nie kocham — opowiedział Adamski.

Źródło: Fakt

3 Odpowiedzi na Wyleciał z „Twoja twarz brzmi znajomo”, teraz zdradza zaskakujące kulisy. OTO, co dostał na odchodne

  1. Eliza pisze:

    Niech ktoś uspokoi karła, bo chyba uskutecznia ostatnie swoje podrygi dzięki super ludziom. Chyba czuje że jego czas się kończy i robi show. Ale za to jak pięknie i usłużnie z ówazelinką smalił cholewki do Rodowicz na scenie w sopocie, a ona pięknie go zlekceważyła. Żenujące

  2. Danuta pisze:

    I kto teraz godnie zastąpi p.Adamskiego-podobno nie ludzi niezastąpionych,ale dla mnie p.”Kris”był JEDYNY-dziękuję za piękne choerografie w T>T>B>Z.

  3. Jerzy pisze:

    Starym ludziom bardzo często odbija, zwłaszcza pseudoprezesom. Generalnie to trudno zrozumieć o co chodzi, może to wynik nadużywania wiagry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *