Kolejne głośne zwolnienie w Polsacie! Edward Miszczak kontynuuje telewizyjne czystki

Wygląda na to, że w Telewizji Polsat nikt nie może czuć się zbyt pewnie. Edward Miszczak podziękował kolejnej, dobrze znanej widzom, postaci.

„Nasz nowy dom” bez Dowbor

Do tej pory maj kojarzył się z maturami i komuniami, ale wygląda na to, że Edward Miszczak postanowił to zmienić. Teraz pracownikom Telewizji Polsat ten wiosenny miesiąc będzie kojarzył się z głośnymi zwolnieniami. W poniedziałek gruchnęła wiadomość o podziękowaniu za wieloletnią współpracę Katarzynie Dowbor, która była prowadzącą program „Nasz nowy dom”.

„Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu” – przekazał dyrektor programowy Polsatu. Dowbor o decyzji miała został poinformowana w poniedziałek. Według „Super Expressu” z budynku stacji wyszła z bukietem kwiatów i zdziwioną miną.

9 maja, czyli dzień po zwolnieniu, Dowbor opublikowała swoim Instagramie filmik, w którym serdecznie podziękowała wszystkim za wyrazy wsparcia.
– Kochani, jesteście cudowni! Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna za Wasze wsparcie, wszystkie wpisy i komentarze w mediach społecznościowych. Dziękuję Wam za to, że jesteście ze mną w tej szczególnej chwili… Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a ja mam ich wielu! Bardzo dziękuję Wam za to serce i miłość, którą mi okazujecie. Kocham Was! – przekazała swoim fanom.

Kolejne głośne zwolnienie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Medialny kurz jeszcze na dobre nie opadł, a Polsat podziękował kolejnej, dobrze znanej widzom, postaci. Chodzi w tym wypadku o choreografa Krzysztofa „Krisa” Adamskiego, który dał się poznać widzom programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. To on odpowiadał za starannie opracowane ruchy gwiazd podczas wcielania się w wylosowaną postać.

„”Kris” związany był z muzycznym show od 2014 roku, czyli od pierwszej jego edycji. Przez ten czas przygotował choreografię aż dla 144 uczestników programu i stworzył tyle samo pokazów tanecznych grupy Kris Crew. Jego kreatywne pomysły trenerskie przekładały się na barwne występy na scenie, doceniane przez widzów programu. Telewizja Polsat pragnie podziękować Krzysztofowi Adamskiemu za ogromne zaangażowanie w realizację i wspólny sukces  najlepszego muzycznego  show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.” – przekazało biuro prasowe Polsatu.

To nie pierwsza zmiana w popularnym show. Wcześniej Edward Miszczak podziękował za współpracę Katarzynie Skrzyneckiej, z nią podążył Piotr Gąsowski, a z jury wyleciał też Michał Wiśniewski. Ciężki te pierwsze miesiące rządów nowego dyrektora programowego dla gwiazd Polsatu. Wygląda na to, że aktualnie nikt nie może być zbyt pewny swojej pozycji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Krzysztof Kris Adamski (@kris.adamski)

Źródło: Pomponik

1 Odpowiedzi na Kolejne głośne zwolnienie w Polsacie! Edward Miszczak kontynuuje telewizyjne czystki

  1. Bogdan pisze:

    Decyzje personalne dyrektora, to jego prawo, ale istnieje coś takiego, jak „opinia publiczna”…Miszczak jest autorytarnym satrapą…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *