Edward Miszczak nie miał litości, kolejna gwiazda wyleciała z Polsatu! „Odmładzanie wszystkiego i wszystkich”

Kolejne głośne rozstanie z Polsatem. Decyzją Edwarda Miszczaka ze stacją po wielu latach współpracy pożegnała się Katarzyna Dowbor.

Bezlitosny Edward Miszczak

Edward Miszczak od kilku miesięcy jako nowy dyrektor programowy Telewizji Polsat dokonuje czystek i zmian w stacji. Najgłośniej do tej pory było oczywiście o zmianach w popularnym show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Z programem pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, za nią podążył Piotr Gąsowski, z jury wyleciał też Michał Wiśniewski.

Tym razem branża medialna jest w sporym szoku po podziękowaniu przez Miszaczaka za pracę Katarzynie Dowbor. Dziennikarka od dekady była gospodynią programu „Nasz nowy dom”. Miszczak uznał, że tyle wystarczy.

„Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu” – przekazał dyrektor programowy Polsatu. Dowbor o decyzji miała został poinformowana w poniedziałek. Według „Super Expressu” z budynku stacji wyszła z bukietem kwiatów i zdziwioną miną.

Do decyzji szefa na swoim Instagramie odniosła się sama zainteresowana. „Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich. Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu” – napisała Katarzyna Dowbor.

Koroniewska wspiera teściową

Głos w sprawie zabrała też Joanna Koroniewska. Aktorka nie kryła oburzenia w związku ze zwolnieniem teściowej. „Mamo, pamiętam, jak zawsze mówiłaś: „Psy szczekają, a karawana jedzie dalej”. Kochamy! Przytulamy! Działamy!” – napisała pod postem Katarzyny Dowbor, którą wsparł także jej syn.

„Mamo, jesteśmy z Tobą. Wykonałaś kawał dobrej roboty. Myślę, że czas pokaże, że nie zawsze nowe i młodsze znaczy lepsze! Na szczęście ty wciąż jesteś młoda i perspektywiczna, więc nie mam wątpliwości, że jeszcze wiele nam pokażesz!” – napisał Maciej Dowbor.

Źródło: Pudelek

9 Odpowiedzi na Edward Miszczak nie miał litości, kolejna gwiazda wyleciała z Polsatu! „Odmładzanie wszystkiego i wszystkich”

 1. Jerzy pisze:

  Ocenianie pracownika po wieku jest debilizmem ,który opanował miszczaka w związku z awansem .Sam jest starym człowieczkiem i widocznie czuł się zagrożony przez Panią Kataraynę ,która biję go na głowę inteligencją co sam potwierdził zwalniając z pracy w prymitywny sposób .Tow. miszczak KARMA WRACA.

 2. Artur pisze:

  Ten Pan co uwaza ze odmładza zespół Polsat to powinien sam już trzy lata temu zrezygnować ze wszystkiego bo 68 lat to emeryt emeryt i tyle. Są mlodzi wykształceni ludzie którzy wniosą dużo dobrego do Polsatu a nie taki emeryt emeryt.

 3. Bożena pisze:

  myślę, że „nosił wilk razy kilka….” p. Miszczak też się nie zalicza do młodzieży, skoro uważa, że jedynym powodem jest wiek…. to chyba czas na Niego już nadszedł

 4. Alicja pisze:

  Polsat zaczyna współtworzyć stery szczujni tvpinfo i widać, że świetnie sobie z tym radzi 👈🙉🙉

 5. Anna pisze:

  Miszczak odmładza kadrę, czas żeby jego miejsce w Polsacie odmłodzić. Ten obleśny kurdupel tylko niszczy.

 6. Marek pisze:

  Jeśli był to program autorski to powinni go zakończyć i nie tworzyć go dalej .Szkoda pani Katarzyny była super w tym programie

 7. Andrzej pisze:

  Albo Solorz oślepł, albo nie zależy mu na widowni. Miszczak zdemoluje i zdołuje Polsat. Ktoś tu dostał zaćmienia umysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *