Tylko on tak potrafi. Jakimowicz połączył sprawę Karola Wojtyły z kazirodztwem!

Jarosław Jakimowicz znów atakuje! Tym razem gwiazdorek TVP w tylko sobie znany sposób połączył obronę Jana Pawła II z Donaldem Tuskiem i… tematem kazirodztwa.

Jakimowicz o… kazirodztwie

Jarosław Jakimowicz jest wściekły. Chodzi oczywiście o głośny reportaż „Franciszkańska 3”, w którym sugeruje się, że kard. Karol Wojtyła tuszował pedofilskie przestępstwa.

Do tego dochodzi książka Holendra Ekke Overbeeka „Maxima culpa. Jan Paweł II wiedział”. Gwiazdorek TVP w swoim stylu zaatakował Holendra.

Ta kanalia atakuje Jana Pawła II. Holender, który raz kolejny atakuje Polskę. Autor książki o Donaldzie Tusku, mówiąc krótko: zrobił Tuskowi… – zasugerował Jakimowicz na Instagramie. Ale to tylko początek, gwiazdor telewizji publicznej zaczął nagle pisać o… kazirodztwie. Jak stwierdził, dla Holendrów „to nie problem: baba, chłop, zwierzę”.

I uznają takie atrakcje jak kazirodztwo. Kazirodztwo w Polsce jest tematem tabu. Kazirodztwo między rodzeństwem lub rodzicami i dziećmi wywołuje zgorszenie i sprzeciw. W Polsce kazirodztwo jest zakazane prawem, jednak np. Belgii, czy Holandii dobrowolne kazirodztwo między dorosłymi osobami jest dozwolone. Dawniej kazirodztwo było dozwolone, zwłaszcza w rodzinach królewskich, jednak zostały zakazane z powodu poważnych genetycznych wad wrodzonych u potomstwa par kazirodczych – analizował Jakimowicz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jakimowicz (@jakimowicz1)

Atak na Stuhra

Jakimowicz przyzwyczaił nas do niezbyt wysokiego poziomu i komentarzy, które przekraczają granicę przyzwoitości. Nie mieści się w głowie, że taka osoba zatrudniona jest w państwowej telewizji, do której wpływa 2,7 mld zł naszych pieniędzy.

Ostatnio gwiazdorek TVP obraził się na Macieja Stuhra. Podczas gali wręczenia polskich nagród filmowych, Orłów, aktor wbił bolesną szpilę w Jakimowicza.

U nas wszyscy obrażają się za byle g*wno. Dziś „Seksmisja” by nie przeszła, bo seksizm, „Jak rozpętałem drugą wojnę światową”, bo rasizm, „Sami swoi”, bo ksenofobia, „Młode wilki”, bo Jakimowicz – wypalił aktor, a cała sala wybuchnęła śmiechem. Gwiazdorek TVP przyjął to bardzo źle.

– Ty też mnie zdradziłeś przyjacielu. Tysiąc wspólnych wyjazdów i historii, których nie wspomnę, bo jestem lojalny. W mojej autobiografii, która porusza sporo drażliwych tematów, nie pada ani jedno nazwisko w złym kontekście. Proponowano mi dużą kasę za to. Jestem lojalny i patrzę sobie szeroko w oczy, a wy ubebłani w swoim gó…ym świecie możecie mnie kąsać. Ośmieszać na waszych Orłach salwami śmiechu, kiedy pada moje nazwisko. Ono was zwyczajnie boli – napisał na Instagramie (pisownia oryginalna). – Stuhr jesteś jak szczur, razem z twoim ojcem przestępcą. Taka prawda – skwitował Jakimowicz.

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

1 Odpowiedzi na Tylko on tak potrafi. Jakimowicz połączył sprawę Karola Wojtyły z kazirodztwem!

  1. sam pisze:

    PiS i TVP na hejcie stoi, dlatego Jakimowicz pasuje tam jak ulał . A co powie o kupowaniu nastolatek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *