To potrafią tylko „Wiadomości”! Przyłębska z rakietą wepchnięta w materiał o Idze Świątek, internauci kpią

„Wiadomości” chwalą Igę Świątek, ale sztandarowy program TVP nie byłby sobą, gdyby przy okazji nie próbował ocieplić obozu władzy. W materiale o zwycięstwach polskiej tenisistki pojawiła się… Julia Przyłębska.

„Wiadomości” nawet Igę Świątek wmieszają do polityki. Informacyjny program TVP zaprezentował materiał o noworocznych zwycięstwach polskiej tenisistki. Świątek pracowicie rozpoczęła Nowy Rok – zainaugurowała sezon występem w nowym formacie reprezentacyjnym, United Cup. Turniej rozgrywany jest w Australii, a Polskę reprezentują także m.in. Magda Linette, Hubert Hurkacz czy Łukasz Kubot.

„Wiadomości” poinformowały o wygranej Świątek z mistrzynią olimpijską Belindą Bencić 6:3, 7:6(3).

Polka już 40. tydzień z rzędu jest liderką WTA i zaraża swoją pasją – mówiła prowadząca program Marta Kielczyk i zapowiedziała materiał o „świątkomanii”.

Zobaczyliśmy w nim młodych adeptów tenisa. Dzieci emocjonalnie zapewniały, że kibicują Idze Świątek. To były urocze obrazki, być może któryś z małych tenisistów pójdzie drogą mistrzyni? Nagle jednak widzowie ujrzeli pewną znajomą twarz. W materiale o Idze Świątek i tenisie nagle pojawiła się… Julia Przyłębska. I to Julia Przyłębska z rakietą, biegającą po korcie.

Ciąg dalszy na następnej stronie »
Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *