TO nagranie jest hitem internetu! Ibisz stanął przed mikrofonem i… zaczął rapować o swojej wiecznej młodości. „Wyszło sztosiwo”

Krzysztof Ibisz zaskoczył wszystkich. Opublikował w sieci nagranie, na którym rapuje na temat swojego młodego wyglądu. Internauci są zachwyceni.

Krzysztof Ibisz wziął udział w projekcie „SBM Starter” warszawskiej wytwórni hip-hopowej SBM Label. Chodzi o poszukiwanie nowych rapowych talentów.

Główną nagrodą Projektu jest podjęcie przez SBM współpracy z laureatem Projektu i zawarcie z nim umowy fonograficznej obejmującej wydanie czterech albumów – zapowiada SBM Label. Swoje zgłoszenie – w formie żartu – wysłał także Krzysztof Ibisz. Celebryta wykonał utwór o… swoim wiecznie młodym wyglądzie. Pokazał tym spory dystans do siebie. Wiek Ibisza to jeden ze stałych tematów memów i internetowych żartów.

Z każdym rokiem młodszy, chyba musisz mi to przyznać – rapuje Ibisz. – Jeśli chodzi o ten konkurs no to ze mną szans nie macie. Rap Teściowa ogląda mnie każdej nocy na Polsacie. Biorę po dwieście złotych z waszych kont i słucham państwa. Jeśli bierzesz polski rap na serio, to chyba są kłamstwa – leci dalej utwór.

W telewizji na mikrofon, zobacz jak luźno tu latam. Nauczyłem Matę, jak wykonać dookoła świata – rapuje celebryta, a kończy stwierdzeniem, że każdy myślał, że jest „boomerem”, a on „serio kuma fazkę”.

@ibisz_oficjalnie Postanowiłem wziąć udział w #sbmstarter #sbmstarter2023 Może uda nam się wygrać 💪🏻 Dziękuje za pomoc w realizacji @Yachostry @Matiniezyje💯✊🏻🌪️ #KrzysztofIbisz ♬ original sound – Krzysztof Ibisz

Żart, nie żart – okazało się, że prezenter Polsatu świetnie radzi sobie z rapową „nawijką”. Nagranie Ibisza bardzo spodobało się internautom. Pod filmikiem, który celebryta opublikował na TikToku, zaroiło się od entuzjastycznych komentarzy.

„Krzysztof zjadł polską rap scenę”, „Wyszło sztosiwo”, „Czemu to takie dobre”, „Dla mnie wygrałeś, Krzysiu”, „Doczekałam czasów gdzie Hołownia może wyłączyć mikrofon Kaczyńskiemu ale że Pan Krzysiek rapować będzie?! To musi pójść dalej!” – zachwycają się użytkownicy TikToka. Nie brakuje żartobliwych aluzji do „wiecznie młodego” wieku Ibisza. „Młody masz talent, rób co robisz, całe życie przed tobą”, „A pisemna zgoda od rodziców?”, „Małolat wymiata” – piszą w komentarzach. Czy przed Ibiszem otwarły się właśnie wrota do nowej ścieżki kariery? Nigdy nie jest za późno spróbować czegoś nowego – zwłaszcza, gdy jest wiecznie młodym!

Avatar photo
Dominik Kwaśnik

Z portalem Crowdmedia.pl związany jestem od 2020 roku jako autor artykułów i wydawca. Współpracowałem także z portalem Wiadomo.co, gdzie budowałem dział sportowy, tworząc newsy, reportaże i felietony o tematyce sportowej. W 2019 roku pracowałem też w grupie Iberion, gdzie tworzył artykuły newsowe. W przeszłości współtwórca i autor tekstów (recenzje, wywiady, artykuły specjalistyczne) dla bloga literacko kulturalnego Bookznami.pl. Mam też doświadczenie jako reporter radiowy z praktyk w internetowym Radiu WWW, dla którego przygotowywałem relacje z wydarzeń kulturalnych.

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent warszawskiego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczęszczał do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Przedsiębiorca, od blisko 10 lat prowadzący firmę zajmującą się różnego rodzaju pracami graficznymi - od przygotowywania kreacji reklamowych po skład książek. Po godzinach – współtwórca vloga o tematyce piłkarskiej „Zielony Stolik”, gdzie odpowiadam też za montaż wideo. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu, pasjonat historii i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *