To koniec miłości Putina i Kabajewej? Dyktator jest wściekły na swoją kochankę, zaskakujący powód

Władimir Putin i Alina Kabajewa przeżywają kryzys. Zbrodniarz jest wściekły na swoją kochankę, o której luksusowym życiu rozpisują się portale.

Kim jest Alina Kabajewa?

Alina Kabajewa to – według wszelkich źródeł – partnerka (a może nawet i żona) Władimira Putina. Ich związek jest owiany tajemnicą, ale trochę na ten temat wiadomo.

Kabajewa to dwukrotna medalistka olimpijska z Sydney i Aten. Plotki o jej związku ze zbrodniarzem pojawiły się już w 2008 roku, a w 2014 roku para miała nawet wziąć ślub. Była gimnastyczka urodziła zbrodniarzowi trójkę dzieci, ale są i takie źródła, która twierdzą, że para ma czwórkę potomków.

Alina Kabajewa po rozpoczęciu agresji Putina na Ukrainę mówiła, że świat sportu krzywdzi jej rodaków poprzez kolejne sankcje, a po rozpoczęciu inwazji Rosji mówiła, że jej kraj „chroni Donbas i Ługańsk przed nazistami”. Jakby tego było mało, była olimpijka była jedną z inicjatorek ustawy, która pozbawiła tysiące rosyjskich sierot możliwości adopcji za granicą. Jednym słowem – idealna partnerka dla takiego człowieka jak Putin.

Język lata jak łopata

Wygląda jednak na to, że w związku rosyjskiego Romea i jego Aliny pojawił się poważny kryzys. Zbrodniarz ponoć jest wściekły na swoją kochankę. Powód? Według jego rozkazu miała ona unikać rozgłosu i nie dawać mediom argumentów, by te opisywały jej wystawne życie. Ale Kabajewa niewiele sobie z tego zrobiła. Jak piszą „Daily Mail” i General SVR, prezydent Rosji mocno się z nią o to pokłócił. Rosyjski dyktator ma być dosłownie wściekły, bo do opozycyjnych i zachodnich mediów raz po raz wyciekają poufne informacje dotyczące Kabajewej.

Władimir Putin ma nawet swoje podejrzenia, skąd biorą się kolejne przecieki. Wszystko przez…koleżanki Kabajewej, które są na bakier z dyskrecją. – Jej znajomi rozpowiadają na każdym rogu o wszystkim, co wiedzą i o wszystkim, czego nie wiedzą – miał powiedzieć zdenerwowany Putin. Dotyczy to m.in. informacji związanej z miejscem pobytu jego kochanki, która ostatnio trafiła do mediów.

Co zrobi teraz Władimir Putin? Albo ustawi do pionu Kabajewą albo zajmie się jej rozgadanymi koleżankami. Wolelibyśmy nie być w ich skórze.

Źródło: SE. PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *