TEN poseł wyprowadził Kaczyńskiego z równowagi. Wystarczyło kilka słów! „Opowiada pan bzdury” [WIDEO]

Jarosław Kaczyński usłyszał kilka gorzkich słów na temat swoich rządów. Były poseł Polski 2050 Adam Gomoła wyprowadził go z równowagi.

W czwartek odbyło się pierwsze czytanie czterech projektów aborcyjnych, a w piątek głosowanie. „Koalicja 15 października” osiągnęła porozumienie i wszystkie projekty ustaw trafiły do Komisji Nadzwyczajnej. Spór jaki wybuchł między Lewicą i Trzecią Drogą na jakiś czas przechodzi do przeszłości. Wszystkie formacje w duchu pokoju aborcyjnego mogą startować z kampanią do Europarlamentu.

Gomoła kontra Kaczyński

Po głosowaniu o głos poprosił były poseł Polski 2050 Adam Gomoła i zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego.

To ogromny sukces, wreszcie możemy przystąpić do liberalizacji prawa aborcyjnego – podkreślił. – To, co państwo zrobili rękami pseudotrybunału, który zmuszał swoim prawem Polki do heroizmu, jest hańbą – powiedział kierując wzrok w stronę ław poselskich PiS, a ci zaczęli skandować „oddaj kasę!”.

To jest próba zakrzyczenia prawdy. Tej hańby, którą okryliście się w październiku 2020 roku, kiedy pan, panie pośle, zamiast zamawiać obiady u magister Przyłębskiej zamówił sobie wyrok skazujący kobiety na zmuszanie do heroizmu – zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego.

O głos poprosił Jarosław Kaczyński i zaczął zakrzykiwać swoje sumienie.

Króciutko zwracam się do tego młodego posła. Otóż to, że pan jest młody, nie usprawiedliwia tego, żeby pan opowiadał tego rodzaju bzdury, jak zamawiane wyroki tym podobne bajki, takiej bardzo podłej, obrzydliwej goebbelsowskiej propagandy – powiedział oburzony.

Poseł Adam Gomoła poprosił marszałka Sejmu Szymona Hołownię o możliwość repliki. Dostał na to 30 sekund i bezbłędnie je wykorzystał.

Panie pośle. Goebbelsowska propaganda skończyła się pod koniec grudnia, kiedy odcięliśmy transmisję tej szczujni w telewizji publicznej – wypalił do prezesa PiS. – Prawa aborcyjne również zostaną przywrócone, czy to się panu podoba, czy nie. Bo Polki tego oczekują – dodał.

Komisja Nadzwyczajna

Popołudniu odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji Nadzwyczajnej na którym wybrano prezydium komisji. Przewodniczącą została Dorota Łoboda z Koalicji Obywatelskiej. W prezydium znalazły się również: Urszula Nowogórska (PSL-TD), Anna Maria Żukowska (Lewica), Ewa Szymanowska (Polska 2050-TD) i Karina Bosak (Konfederacja).

Źródło: Onet.pl, Media

Bartosz Wiciński

Polityką zainteresowałem się w momencie wybuchu afery Rywina. 12 lat temu założyłem bloga politycznego na prawicowej platformie Salon24.pl. Popełniłem tam ponad 400 wpisów i toczyłem pierwsze potyczki słowne z całą rzeszą wyborców PiS. Jak to w życiu blogera bywa, raz wychodziły lepsze teksty, a raz gorsze. Salon24.pl to była dobra szkoła. W CrowdMedia.pl zaczynałem od pisania własnych artykułów o polityce. Teraz zajmuje się głównie opisywaniem newsów, czego musiałem się sam nauczyć. Z wykształcenia jestem księgowym, ale nigdy do żadnej kratki nie wpisałem ani jednej cyferki.

2 Odpowiedzi na TEN poseł wyprowadził Kaczyńskiego z równowagi. Wystarczyło kilka słów! „Opowiada pan bzdury” [WIDEO]

  1. sam pisze:

    Używający na co dy goebbelsowskiej propagandy, zarzuca to innym…jak zwykle prezes swoje czyny, motywy działania przypisuje innym. Ale to ma swoje dobre strony, bo mówiąc, co zrobiłaby opozycja, można poznać jego plany na przyszłość. A prawdę mówi tylko wtedy, kiedy się w emocjach zagalopuje, zapędzi. Jak wtedy, kiedy grzmiał z mówiący : ” …dlatego dobrze zrobi ten, kto zagłosuje na PO…”.

  2. Czytelnik pisze:

    Nie tylko jaki wyrok zamówi to taki dostaje ale jeszcze ma obiad ugotowany a kot żwirek w kuwecie wymieniony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *